80 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP IV Runda (80 cc + 125 cc) - Nowogard, 24 czerwca 2007
Bolesław Raczkowski
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

4

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:08.405

2

2

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

6

2:13.020

5

3

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

7

2:14.989

3

4

16

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

6

2:15.028

3

5

5

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

7

2:17.186

2

6

17

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

7

2:18.974

3

7

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

5

2:19.091

2

8

20

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

6

2:23.425

5

9

41

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

Honda

5

2:24.539

3

10

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

6

2:25.139

6

11

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

3

2:26.233

2

12

47

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

6

2:26.261

2

13

29

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

6

2:26.364

5

14

28

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

6

2:26.607

2

15

101

Aleksander Wałowicz

Białoruś

5

2:26.805

2

16

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

3

2:27.475

2

17

25

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:27.695

2

18

92

Damian Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

KTM

6

2:27.812

2

19

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Suzuki

5

2:28.809

2

20

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

6

2:28.999

5

21

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

6

2:31.379

4

22

11

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:31.705

4

23

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:32.443

2

24

34

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

KTM

6

2:32.690

5

25

68

Leszek Paweł Jasiński

AMK Człuchów

Honda

5

2:32.845

2

26

52

Bartosz Zabłocki

NZ

KTM

6

2:35.186

5

27

57

Tymoteusz Mrózek

Motoklub Olsztyn

KTM

5

2:35.187

2

28

49

Maciej Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:35.306

2

29

27

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Honda

4

2:37.390

3

30

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:39.817

2

31

66

Joanna Miller

AMK Człuchów

Yamaha

5

2:42.216

2

32

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

5

2:45.219

5

33

48

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

3

2:45.626

2

34

18

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:48.798

2

35

71

Jakub Szurkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

5

2:57.310

3