80 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP IV Runda (80 cc + 125 cc) - Nowogard, 24 czerwca 2007
Bolesław Raczkowski
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

4

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:06.520

2

2

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

8

2:11.283

4

3

5

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

9

2:12.928

8

4

16

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

6

2:13.328

3

5

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

9

2:14.673

8

6

17

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

8

2:15.641

5

7

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

7

2:16.557

3

8

41

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

Honda

6

2:17.948

4

9

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

4

2:18.142

3

10

20

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

8

2:18.924

4

11

29

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

8

2:19.731

5

12

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

8

2:21.243

8

13

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

8

2:22.240

3

14

101

Aleksander Wałowicz

Białoruś

KTM

7

2:22.344

7

15

92

Damian Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

KTM

7

2:22.366

4

16

47

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

7

2:24.885

7

17

28

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

7

2:25.115

3

18

11

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:25.119

6

19

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

5

2:25.908

5

20

25

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:26.293

5

21

68

Leszek Paweł Jasiński

AMK Człuchów

Honda

6

2:27.266

5

22

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

Kawasaki

7

2:27.358

6

23

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Suzuki

3

2:28.373

2

24

34

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

KTM

7

2:28.479

5

25

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:29.212

8

26

18

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:30.403

4

27

66

Joanna Miller

AMK Człuchów

Yamaha

6

2:30.870

6

28

52

Bartosz Zabłocki

NZ

KTM

8

2:31.259

7

29

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:31.925

4

30

27

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Honda

4

2:34.386

4

31

49

Maciej Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:36.338

6

32

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

8

2:36.724

4

33

71

Jakub Szurkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

6

2:44.883

4

34

48

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

3:01.670

4