80 cc - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP IV Runda (80 cc + 125 cc) - Nowogard, 24 czerwca 2007
Bolesław Raczkowski
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

4

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

26:33.087

25

2

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

11

26:45.024

+11.937

22

3

16

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

11

27:22.108

+49.021

20

4

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

11

27:25.211

+52.124

18

5

5

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

11

27:34.105

+1:01.018

16

6

17

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

11

28:24.295

+1:51.208

15

7

41

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

Honda

11

28:44.282

+2:11.195

14

8

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

10

26:49.888

+1 okr.

13

9

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

10

27:04.148

+1 okr.

12

10

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

10

27:06.063

+1 okr.

11

11

11

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

27:20.573

+1 okr.

10

12

20

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

10

27:46.100

+1 okr.

9

13

34

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

KTM

10

28:25.070

+1 okr.

8

14

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

10

28:30.173

+1 okr.

7

15

47

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

10

28:34.034

+1 okr.

6

16

18

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

28:36.961

+1 okr.

5

17

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

28:40.691

+1 okr.

4

18

101

Aleksander Wałowicz

Białoruś

KTM

10

29:15.022

+1 okr.

3

19

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

9

26:39.990

+2 okr.

2

20

49

Maciej Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

26:51.889

+2 okr.

1

21

29

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

9

26:53.366

+2 okr.

22

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

9

27:01.256

+2 okr.

23

28

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

27:20.791

+2 okr.

24

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

9

27:32.767

+2 okr.

25

25

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

27:37.778

+2 okr.

26

52

Bartosz Zabłocki

NZ

KTM

9

28:00.764

+2 okr.

27

68

Leszek Paweł Jasiński

AMK Człuchów

Honda

9

28:23.923

+2 okr.

28

48

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

28:59.642

+2 okr.

29

71

Jakub Szurkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

8

27:44.590

+3 okr.

30

66

Joanna Miller

AMK Człuchów

Yamaha

6

29:14.356

+5 okr.

31

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

Kawasaki

9

25:25.876

+2 okr.

32

92

Damian Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

KTM

2

5:44.733

+9 okr.

33

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Suzuki

2

6:03.640

+9 okr.

NS

27

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Honda