80 cc - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP IV Runda (80 cc + 125 cc) - Nowogard, 24 czerwca 2007
Bolesław Raczkowski
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

4

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

25:06.194

25

2

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

11

25:42.920

+36.726

22

3

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

11

25:53.957

+47.763

20

4

17

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

11

26:36.374

+1:30.180

18

5

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

11

26:38.672

+1:32.478

16

6

5

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

11

26:41.283

+1:35.089

15

7

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

11

27:18.937

+2:12.743

14

8

41

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

Honda

11

27:22.728

+2:16.534

13

9

101

Aleksander Wałowicz

Białoruś

KTM

10

25:27.009

+1 okr.

12

10

92

Damian Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

KTM

10

25:31.053

+1 okr.

11

11

11

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

25:49.557

+1 okr.

10

12

20

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

10

25:56.974

+1 okr.

9

13

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

10

25:57.465

+1 okr.

8

14

18

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

26:01.214

+1 okr.

7

15

29

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

10

26:23.101

+1 okr.

6

16

25

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

26:25.151

+1 okr.

5

17

49

Maciej Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

26:29.399

+1 okr.

4

18

34

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

KTM

10

26:34.092

+1 okr.

3

19

47

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

10

26:34.563

+1 okr.

2

20

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

26:51.794

+1 okr.

1

21

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

10

26:56.397

+1 okr.

22

66

Joanna Miller

AMK Człuchów

Yamaha

10

27:25.543

+1 okr.

23

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

10

27:35.863

+1 okr.

24

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

10

28:12.343

+1 okr.

25

28

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

25:16.748

+2 okr.

26

68

Leszek Paweł Jasiński

AMK Człuchów

Honda

9

25:23.604

+2 okr.

27

71

Jakub Szurkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

9

26:09.425

+2 okr.

28

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

9

26:33.373

+2 okr.

29

52

Bartosz Zabłocki

NZ

KTM

9

26:34.179

+2 okr.

30

48

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

25:16.046

+3 okr.

31

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

Kawasaki

6

19:34.739

+5 okr.

32

16

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

4

9:40.496

+7 okr.

33

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Suzuki

2

5:10.742

+9 okr.