125 cc Junior - Trening dowolny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP V Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Oborniki, 22 lipca 2007
Bolesław Raczkowski
Ryszard Obst
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

7

1:53.910

4

2

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

6

1:54.066

+0.156

6

3

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

4

1:57.030

+3.120

4

4

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

6

2:01.309

+7.399

5

5

15

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

6

2:01.982

+8.072

2

6

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

5

2:02.006

+8.096

4

7

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

6

2:02.640

+8.730

1

8

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

5

2:03.530

+9.620

5

9

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:03.721

+9.811

4

10

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

6

2:05.518

+11.608

4

11

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

3

2:07.629

+13.719

3

12

19

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

6

2:07.787

+13.877

4

13

17

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

3

2:07.896

+13.986

2

14

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:08.425

+14.515

5

15

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

6

2:09.030

+15.120

5

16

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

5

2:09.395

+15.485

5

17

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

6

2:11.144

+17.234

4

18

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

6

2:11.608

+17.698

3

19

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

Motoklub Olsztyn / KTM

6

2:11.626

+17.716

2

20

106

Kamil Kosmala

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

5

2:11.891

+17.981

5

21

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

5

2:13.408

+19.498

2

22

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

Honda

5

2:13.820

+19.910

2

23

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:15.094

+21.184

3

24

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

5

2:15.275

+21.365

5

25

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

4

2:16.290

+22.380

1

26

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:17.456

+23.546

5

27

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

5

2:18.665

+24.755

3

28

74

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:18.704

+24.794

3

29

107

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

5

2:21.385

+27.475

2

30

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

5

2:22.261

+28.351

2

31

108

Mateusz Kwiatkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

5

2:24.732

+30.822

4

32

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

5

2:25.676

+31.766

5

33

92

Damian Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

KTM

5

2:26.410

+32.500

2

34

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

3

2:32.278

+38.368

2

35

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

Kawasaki

5

2:33.936

+40.026

1