125 cc Junior - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP V Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Oborniki, 22 lipca 2007
Bolesław Raczkowski
Ryszard Obst
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

4

1:51.817

4

2

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

5

2:00.899

+9.082

3

3

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

6

2:02.165

+10.348

2

4

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

5

2:04.835

+13.018

5

5

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

4

2:07.239

+15.422

1

6

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

7

2:08.883

+17.066

3

7

15

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

5

2:10.906

+19.089

3

8

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

7

2:11.034

+19.217

2

9

19

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

4

2:14.785

+22.968

3

10

17

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

3

2:14.871

+23.054

2

11

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

3

2:15.626

+23.809

2

12

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

5

2:16.240

+24.423

5

13

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

5

2:17.520

+25.703

4

14

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

7

2:17.653

+25.836

5

15

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:17.689

+25.872

2

16

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

4

2:22.481

+30.664

4

17

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

4

2:22.742

+30.925

3

18

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

6

2:23.373

+31.556

3

19

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

7

2:23.499

+31.682

3

20

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

6

2:24.620

+32.803

3

21

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

4

2:25.580

+33.763

3

22

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

Motoklub Olsztyn / KTM

7

2:26.404

+34.587

6

23

106

Kamil Kosmala

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

6

2:30.105

+38.288

3

24

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:31.046

+39.229

7

25

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

Honda

6

2:31.696

+39.879

4

26

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

6

2:32.500

+40.683

1

27

74

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:33.194

+41.377

2

28

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:33.367

+41.550

3

29

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

6

2:37.675

+45.858

5

30

107

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

6

2:39.410

+47.593

3

31

108

Mateusz Kwiatkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

5

2:40.922

+49.105

2

32

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

3

2:41.046

+49.229

2

33

92

Damian Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

KTM

4

2:42.367

+50.550

2

34

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

5

2:48.640

+56.823

2

35

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

Kawasaki

4

2:54.262

+1:02.445

1