powyżej 175 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP V Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Oborniki, 22 lipca 2007
Bolesław Raczkowski
Ryszard Obst
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

8

1:53.406

7

2

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

7

1:55.465

+2.059

7

3

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

1:56.276

+2.870

7

4

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

5

1:57.166

+3.760

4

5

12

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

6

2:00.009

+6.603

6

6

9

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

7

2:00.672

+7.266

7

7

11

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

6

2:01.177

+7.771

5

8

174

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

7

2:03.429

+10.023

6

9

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

5

2:04.585

+11.179

2

10

17

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

8

2:06.119

+12.713

4

11

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

7

2:06.293

+12.887

7

12

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

6

2:06.399

+12.993

3

13

29

Andrzej Szalbierz

MK Unia Poznań

Honda

7

2:07.096

+13.690

7

14

153

Bodgan Rozycka

Czechy

Yamaha

6

2:07.182

+13.776

4

15

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

5

2:07.361

+13.955

5

16

3

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:08.963

+15.557

4

17

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

7

2:10.010

+16.604

2

18

177

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:10.062

+16.656

7

19

31

Tadeusz Pawłowski

MK Unia Poznań

Suzuki

8

2:10.441

+17.035

8

20

33

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

5

2:10.590

+17.184

4

21

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

7

2:11.065

+17.659

6

22

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:13.110

+19.704

6

23

61

Marcin Rzętkowski

MK Unia Poznań

KTM

6

2:15.086

+21.680

4

24

73

Marcin Dutkiewicz

MKO Oborniki

Husaberg

6

2:15.982

+22.576

3

25

77

Robert Rozpędowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

7

2:17.972

+24.566

3

26

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

7

2:17.979

+24.573

3

27

32

Artur Borowczak

WKM Wschowa

Yamaha

7

2:20.180

+26.774

6

28

35

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

6

2:20.694

+27.288

2

29

151

Andrzej Rozycka

Czechy

Yamaha

7

2:21.484

+28.078

4

30

69

Piotr Szubert

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:25.032

+31.626

3