powyżej 175 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP V Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Oborniki, 22 lipca 2007
Bolesław Raczkowski
Ryszard Obst
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

6

1:56.099

6

2

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

5

2:01.946

+5.847

5

3

12

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

7

2:02.271

+6.172

2

4

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:04.312

+8.213

6

5

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

4

2:04.501

+8.402

1

6

11

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

6

2:05.258

+9.159

5

7

132

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

6

2:06.232

+10.133

5

8

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

5

2:06.839

+10.740

3

9

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

5

2:06.906

+10.807

4

10

3

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

5

2:08.829

+12.730

5

11

9

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

7

2:09.702

+13.603

1

12

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

7

2:09.746

+13.647

5

13

174

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

7

2:10.380

+14.281

4

14

17

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

7

2:10.496

+14.397

6

15

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

7

2:10.894

+14.795

7

16

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

6

2:13.555

+17.456

5

17

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

7

2:13.961

+17.862

7

18

29

Andrzej Szalbierz

MK Unia Poznań

Honda

6

2:15.189

+19.090

4

19

177

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

4

2:15.969

+19.870

4

20

61

Marcin Rzętkowski

MK Unia Poznań

KTM

6

2:16.510

+20.411

5

21

35

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

5

2:18.604

+22.505

2

22

62

Tomasz Zych

AP Głogów

Husqvarna

6

2:18.841

+22.742

6

23

33

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

5

2:21.837

+25.738

4

24

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:23.930

+27.831

5

25

32

Artur Borowczak

WKM Wschowa

Yamaha

7

2:26.048

+29.949

2

26

151

Andrzej Rozycka

Czechy

Yamaha

5

2:26.592

+30.493

3

27

77

Robert Rozpędowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

5

2:28.242

+32.143

2

28

73

Marcin Dutkiewicz

MKO Oborniki

Husaberg

6

2:30.816

+34.717

6

29

153

Bodgan Rozycka

Czechy

Yamaha

4

2:30.873

+34.774

2

30

69

Piotr Szubert

KM Wisła Chełmno

Yamaha

4

2:33.537

+37.438

4

31

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

4

2:43.409

+47.310

1