powyżej 175 cc - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP V Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Oborniki, 22 lipca 2007
Bolesław Raczkowski
Ryszard Obst
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

15

29:53.555

25

2

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

15

30:00.854

+7.299

22

3

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

15

30:11.617

+18.062

20

4

132

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

15

30:16.437

+22.882

18

5

11

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

15

30:32.159

+38.604

16

6

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

15

30:35.902

+42.347

15

7

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

15

30:47.089

+53.534

14

8

3

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

15

31:28.017

+1:34.462

13

9

12

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

15

31:28.072

+1:34.517

12

10

9

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

15

31:44.695

+1:51.140

11

11

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

14

30:05.934

+1 okr.

10

12

177

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

14

30:16.061

+1 okr.

9

13

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

14

30:34.593

+1 okr.

8

14

29

Andrzej Szalbierz

MK Unia Poznań

Honda

14

30:45.832

+1 okr.

7

15

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

14

30:51.770

+1 okr.

6

16

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

14

30:52.243

+1 okr.

5

17

151

Andrzej Rozycka

Czechy

Yamaha

14

31:10.802

+1 okr.

4

18

61

Marcin Rzętkowski

MK Unia Poznań

KTM

14

31:13.539

+1 okr.

3

19

62

Tomasz Zych

AP Głogów

Husqvarna

14

31:16.589

+1 okr.

2

20

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

14

31:37.188

+1 okr.

1

21

35

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

13

30:04.577

+2 okr.

22

32

Artur Borowczak

WKM Wschowa

Yamaha

13

30:53.937

+2 okr.

23

73

Marcin Dutkiewicz

MKO Oborniki

Husaberg

13

32:14.052

+2 okr.

24

153

Bodgan Rozycka

Czechy

Yamaha

12

30:51.286

+3 okr.

25

77

Robert Rozpędowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

11

25:37.124

+4 okr.

26

33

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

7

16:26.740

+8 okr.

27

17

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

6

13:20.283

+9 okr.