80 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP V Runda (80 cc + 125 cc) - Człuchów, 29 lipca 2007
Marian Zupa
Tadeusz Szwemin
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

4

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:23.335

3

2

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

6

2:23.960

4

3

16

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

5

2:27.767

5

4

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

6

2:27.892

3

5

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

5

2:29.790

2

6

5

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

5

2:36.314

5

7

17

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

5

2:39.338

4

8

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

5

2:39.632

4

9

41

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

Honda

5

2:39.753

5

10

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

6

2:40.267

6

11

29

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

6

2:40.460

5

12

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

5

2:41.916

3

13

96

Luis Carsteus

Hiszpania

Yamaha

3

2:42.686

2

14

68

Leszek Paweł Jasiński

AMK Człuchów

Honda

5

2:43.139

3

15

8

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

5

2:43.375

2

16

28

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

4

2:43.414

2

17

25

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:44.812

4

18

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

4

2:48.287

3

19

20

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

4

2:48.644

4

20

34

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

KTM

6

2:48.738

2

21

92

Damian Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

KTM

5

2:49.579

2

22

15

Piotr Dereń

MKO Oborniki

KTM

5

2:52.329

4

23

18

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:53.712

4

24

57

Tymoteusz Mrózek

Motoklub Olsztyn

KTM

3

2:55.396

2

25

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

5

2:55.698

2

26

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:56.478

2

27

66

Joanna Miller

AMK Człuchów

Yamaha

5

2:56.575

2

28

47

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

5

2:56.851

2

29

11

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:57.104

5

30

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

Kawasaki

5

2:59.002

3

31

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

5

3:00.590

5

32

44

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

5

3:01.439

3

33

27

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Honda

4

3:07.519

4

34

97

Michał Krech

Motoklub Olsztyn

KTM

3

3:08.489

3

35

95

Edward Solcan

Mołdawia

KTM

4

3:31.554

3