80 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP V Runda (80 cc + 125 cc) - Człuchów, 29 lipca 2007
Marian Zupa
Tadeusz Szwemin
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

4

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:23.335

3

2

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

6

2:23.960

+0.625

4

3

16

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

5

2:27.767

+4.432

5

4

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

6

2:27.892

+4.557

3

5

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

5

2:29.790

+6.455

2

6

5

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

5

2:36.314

+12.979

5

7

17

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

5

2:39.338

+16.003

4

8

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

5

2:39.632

+16.297

4

9

41

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

Honda

5

2:39.753

+16.418

5

10

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

6

2:40.267

+16.932

6

11

29

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

6

2:40.460

+17.125

5

12

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

5

2:41.916

+18.581

3

13

96

Luis Carsteus

Hiszpania

Yamaha

3

2:42.686

+19.351

2

14

68

Leszek Paweł Jasiński

AMK Człuchów

Honda

5

2:43.139

+19.804

3

15

8

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

5

2:43.375

+20.040

2

16

28

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

4

2:43.414

+20.079

2

17

25

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:44.812

+21.477

4

18

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

4

2:48.287

+24.952

3

19

20

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

4

2:48.644

+25.309

4

20

34

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

KTM

6

2:48.738

+25.403

2

21

92

Damian Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

KTM

5

2:49.579

+26.244

2

22

15

Piotr Dereń

MKO Oborniki

KTM

5

2:52.329

+28.994

4

23

18

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:53.712

+30.377

4

24

57

Tymoteusz Mrózek

Motoklub Olsztyn

KTM

3

2:55.396

+32.061

2

25

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

5

2:55.698

+32.363

2

26

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:56.478

+33.143

2

27

66

Joanna Miller

AMK Człuchów

Yamaha

5

2:56.575

+33.240

2

28

47

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

5

2:56.851

+33.516

2

29

11

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:57.104

+33.769

5

30

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

Kawasaki

5

2:59.002

+35.667

3

31

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

5

3:00.590

+37.255

5

32

44

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

5

3:01.439

+38.104

3

33

27

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Honda

4

3:07.519

+44.184

4

34

97

Michał Krech

Motoklub Olsztyn

KTM

3

3:08.489

+45.154

3

35

95

Edward Solcan

Mołdawia

KTM

4

3:31.554

+1:08.219

3