80 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP V Runda (80 cc + 125 cc) - Człuchów, 29 lipca 2007
Marian Zupa
Tadeusz Szwemin
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

4

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:19.110

2

2

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

7

2:20.692

3

3

5

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

8

2:24.463

7

4

16

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

6

2:24.511

2

5

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

8

2:25.187

5

6

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

7

2:26.033

7

7

17

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

7

2:28.374

4

8

41

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

Honda

8

2:30.098

5

9

96

Luis Carsteus

Hiszpania

Yamaha

7

2:30.385

7

10

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

8

2:31.006

8

11

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

7

2:31.498

3

12

29

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

6

2:33.354

3

13

8

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

5

2:34.032

5

14

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

7

2:34.579

4

15

15

Piotr Dereń

MKO Oborniki

KTM

8

2:37.671

6

16

18

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:38.627

4

17

92

Damian Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

KTM

6

2:39.791

6

18

28

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

7

2:40.959

2

19

47

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

7

2:41.017

5

20

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:42.241

6

21

11

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:42.373

2

22

20

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

6

2:42.487

5

23

25

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:42.716

3

24

34

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

KTM

7

2:43.564

4

25

66

Joanna Miller

AMK Człuchów

Yamaha

6

2:44.730

6

26

68

Leszek Paweł Jasiński

AMK Człuchów

Honda

4

2:46.198

2

27

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

2:46.743

4

28

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

6

2:48.265

2

29

44

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

6

2:53.769

6

30

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

7

2:54.949

4

31

97

Michał Krech

Motoklub Olsztyn

KTM

7

2:55.427

3

32

57

Tymoteusz Mrózek

Motoklub Olsztyn

KTM

4

2:57.308

4

33

27

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Honda

6

3:00.928

3

34

95

Edward Solcan

Mołdawia

KTM

5

3:22.344

4