80 cc - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP V Runda (80 cc + 125 cc) - Człuchów, 29 lipca 2007
Marian Zupa
Tadeusz Szwemin
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

11

26:59.997

25

2

5

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

11

27:09.605

22

3

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

11

27:22.597

20

4

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

11

27:29.719

18

5

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

11

28:15.207

16

6

4

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

28:21.206

15

7

41

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

Honda

11

28:25.078

14

8

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

11

29:09.740

13

9

11

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

29:15.235

12

10

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

11

29:25.730

11

11

92

Damian Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

KTM

11

29:38.506

10

12

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

27:17.123

9

13

25

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

27:20.926

8

14

20

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

10

27:29.241

7

15

28

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

10

27:39.698

6

16

66

Joanna Miller

AMK Człuchów

Yamaha

10

27:40.165

5

17

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

10

27:44.009

4

18

29

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

10

27:44.920

3

19

47

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

10

27:47.732

2

20

17

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

10

27:53.282

1

21

34

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

KTM

10

28:10.112

22

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

Kawasaki

10

28:20.119

23

68

Leszek Paweł Jasiński

AMK Człuchów

Honda

10

28:21.479

24

97

Michał Krech

Motoklub Olsztyn

KTM

10

28:40.264

25

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

10

29:01.424

26

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

10

29:49.229

27

18

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

27:15.314

28

15

Piotr Dereń

MKO Oborniki

KTM

9

27:37.142

29

27

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Honda

9

27:45.766

30

57

Tymoteusz Mrózek

Motoklub Olsztyn

KTM

9

29:22.889

31

95

Edward Solcan

Mołdawia

KTM

9

29:40.901

32

96

Luis Carsteus

Hiszpania

Yamaha

5

13:02.934

33

44

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

3

9:29.427

34

16

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

2

5:47.994