80 cc - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP V Runda (80 cc + 125 cc) - Człuchów, 29 lipca 2007
Marian Zupa
Tadeusz Szwemin
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

4

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

25:54.379

25

2

16

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

11

26:42.537

+48.158

22

3

5

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

11

26:47.036

+52.657

20

4

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

11

26:52.502

+58.123

18

5

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

11

27:08.057

+1:13.678

16

6

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

11

27:11.272

+1:16.893

15

7

96

Luis Carsteus

Hiszpania

Yamaha

11

28:12.158

+2:17.779

14

8

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

11

28:21.714

+2:27.335

13

9

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

11

28:23.510

+2:29.131

12

10

41

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

Honda

11

28:24.304

+2:29.925

11

11

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

11

28:25.339

+2:30.960

10

12

18

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

26:34.745

+1 okr.

9

13

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

26:41.311

+1 okr.

8

14

92

Damian Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

KTM

10

26:51.247

+1 okr.

7

15

29

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

10

27:02.432

+1 okr.

6

16

66

Joanna Miller

AMK Człuchów

Yamaha

10

27:09.676

+1 okr.

5

17

68

Leszek Paweł Jasiński

AMK Człuchów

Honda

10

27:16.219

+1 okr.

4

18

28

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

10

27:27.740

+1 okr.

3

19

15

Piotr Dereń

MKO Oborniki

KTM

10

27:28.162

+1 okr.

2

20

11

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

27:28.780

+1 okr.

1

21

25

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

27:42.836

+1 okr.

22

47

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

10

27:43.638

+1 okr.

23

20

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

10

27:54.367

+1 okr.

24

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

10

28:01.966

+1 okr.

25

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

10

28:16.983

+1 okr.

26

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

Kawasaki

10

28:38.387

+1 okr.

27

8

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

10

29:26.704

+1 okr.

28

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

9

26:43.800

+2 okr.

29

27

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Honda

9

27:19.052

+2 okr.

30

95

Edward Solcan

Mołdawia

KTM

7

27:01.206

+4 okr.

31

17

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

8

22:30.061

+3 okr.

32

57

Tymoteusz Mrózek

Motoklub Olsztyn

KTM

7

23:13.729

+4 okr.

33

44

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

6

18:50.126

+5 okr.

34

34

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

KTM

3

8:20.227

+8 okr.

35

97

Michał Krech

Motoklub Olsztyn

KTM

1

3:08.224

+10 okr.