125 cc Junior - Trening dowolny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP VI Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Olsztyn, 2 września 2007
Tadeusz Szwemin
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

9

2:03.783

6

2

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

7

2:04.439

5

3

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

8

2:09.529

5

4

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:10.912

5

5

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

2:11.890

6

6

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

8

2:12.249

8

7

19

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

7

2:14.325

6

8

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

7

2:14.504

5

9

17

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

8

2:14.600

8

10

15

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

9

2:14.693

7

11

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

7

2:15.750

5

12

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

Motoklub Olsztyn / KTM

8

2:16.570

5

13

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

7

2:19.870

3

14

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

6

2:20.266

5

15

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

8

2:20.690

7

16

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:20.958

6

17

106

Kamil Kosmala

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

7

2:22.441

5

18

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

8

2:22.476

5

19

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

2:23.434

6

20

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

7

2:23.463

3

21

169

Karol Kruczyk

WKM Wschowa

Yamaha

6

2:25.820

5

22

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:26.268

6

23

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

2:26.274

8

24

28

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Yamaha

6

2:26.487

4

25

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

7

2:27.681

5

26

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

7

2:28.644

5

27

217

Józef Sawicki

OFF ROAD

8

2:28.975

6

28

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

7

2:31.093

6

29

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:31.440

4

30

130

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

Yamaha

5

2:31.749

5

31

24

Maciej Tusiński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

2:33.811

4

32

73

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:40.519

7