125 cc Junior - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP VI Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Olsztyn, 2 września 2007
Tadeusz Szwemin
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

9

1:56.820

2

2

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

9

1:57.403

+0.583

6

3

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

9

2:02.169

+5.349

3

4

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

2:02.645

+5.825

7

5

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:03.377

+6.557

9

6

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

8

2:03.447

+6.627

6

7

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

8

2:04.914

+8.094

2

8

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

9

2:05.412

+8.592

6

9

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

Motoklub Olsztyn / KTM

8

2:05.924

+9.104

3

10

19

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

6

2:05.972

+9.152

4

11

15

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

9

2:06.098

+9.278

3

12

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:06.479

+9.659

6

13

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

7

2:07.441

+10.621

6

14

17

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

8

2:07.464

+10.644

4

15

106

Kamil Kosmala

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

8

2:08.221

+11.401

7

16

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

9

2:08.409

+11.589

3

17

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

8

2:10.636

+13.816

5

18

217

Józef Sawicki

OFF ROAD

KTM

8

2:10.726

+13.906

7

19

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

6

2:11.037

+14.217

6

20

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:11.107

+14.287

9

21

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

8

2:11.331

+14.511

8

22

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

9

2:12.548

+15.728

3

23

28

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Yamaha

7

2:12.803

+15.983

7

24

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

9

2:13.668

+16.848

7

25

169

Karol Kruczyk

WKM Wschowa

Yamaha

8

2:14.051

+17.231

4

26

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

8

2:15.248

+18.428

8

27

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

6

2:16.746

+19.926

3

28

24

Maciej Tusiński

Motoklub Olsztyn

KTM

6

2:18.031

+21.211

2

29

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

8

2:20.162

+23.342

4

30

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:21.919

+25.099

3

31

73

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:22.371

+25.551

3

32

130

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

Yamaha

2

5:32.989

+3:36.169

2