125 cc Junior - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP VI Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Olsztyn, 2 września 2007
Tadeusz Szwemin
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

12

24:15.437

25

2

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

12

24:38.612

+23.175

22

3

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

12

25:15.025

+59.588

20

4

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

12

25:28.732

+1:13.295

18

5

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

25:31.461

+1:16.024

16

6

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

12

25:35.939

+1:20.502

15

7

15

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

12

25:38.635

+1:23.198

14

8

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

12

25:42.835

+1:27.398

13

9

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

12

25:53.636

+1:38.199

12

10

19

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

12

25:54.361

+1:38.924

11

11

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

12

26:15.514

+2:00.077

10

12

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

12

27:23.499

+3:08.062

9

13

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

24:18.505

+1 okr.

8

14

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

24:21.669

+1 okr.

7

15

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

11

24:23.212

+1 okr.

6

16

217

Józef Sawicki

OFF ROAD

KTM

11

24:35.347

+1 okr.

5

17

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

Motoklub Olsztyn / KTM

11

24:40.464

+1 okr.

4

18

106

Kamil Kosmala

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

11

24:44.795

+1 okr.

3

19

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

11

24:46.622

+1 okr.

2

20

28

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Yamaha

11

25:03.577

+1 okr.

1

21

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

11

25:07.593

+1 okr.

22

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

11

25:12.166

+1 okr.

23

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

11

25:13.126

+1 okr.

24

130

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

Yamaha

11

25:33.320

+1 okr.

25

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

25:51.881

+1 okr.

26

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

11

25:58.185

+1 okr.

27

73

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

26:07.212

+1 okr.

28

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

24:47.060

+2 okr.