powyżej 175 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP VI Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Olsztyn, 2 września 2007
Tadeusz Szwemin
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

9

2:00.272

7

2

12

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

8

2:01.281

+1.009

8

3

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

8

2:01.546

+1.274

6

4

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:01.646

+1.374

7

5

11

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

8

2:02.850

+2.578

5

6

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:02.964

+2.692

5

7

17

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

10

2:05.110

+4.838

7

8

9

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

9

2:07.110

+6.838

4

9

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

8

2:07.800

+7.528

6

10

3

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:08.057

+7.785

5

11

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

7

2:11.484

+11.212

6

12

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

8

2:12.391

+12.119

7

13

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

7

2:14.824

+14.552

2

14

177

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:15.906

+15.634

3

15

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

9

2:17.257

+16.985

8

16

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

2:17.955

+17.683

4

17

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

9

2:18.291

+18.019

4

18

60

Ryszard Krzemień

ŁKM Łowicz

7

2:18.298

+18.026

4

19

77

Robert Rozpędowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

9

2:19.576

+19.304

8

20

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

8

2:22.488

+22.216

8

21

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

2:28.004

+27.732

3

22

78

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

3

2:43.452

+43.180

2