powyżej 175 cc - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP VI Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Olsztyn, 2 września 2007
Tadeusz Szwemin
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

15

29:59.598

25

2

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

15

30:08.905

+9.307

22

3

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

15

30:12.730

+13.132

20

4

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

15

30:22.137

+22.539

18

5

11

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

15

30:24.790

+25.192

16

6

12

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

15

30:25.175

+25.577

15

7

3

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

15

30:54.555

+54.957

14

8

132

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

15

31:00.156

+1:00.558

13

9

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

15

31:05.396

+1:05.798

12

10

9

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

15

31:26.561

+1:26.963

11

11

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

15

31:35.762

+1:36.164

10

12

177

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

15

31:36.879

+1:37.281

9

13

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

15

31:53.031

+1:53.433

8

14

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

15

31:54.692

+1:55.094

7

15

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

14

30:15.783

+1 okr.

6

16

77

Robert Rozpędowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

14

30:19.242

+1 okr.

5

17

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

14

30:21.087

+1 okr.

4

18

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

14

31:01.609

+1 okr.

3

19

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

14

31:03.500

+1 okr.

2

20

60

Ryszard Krzemień

ŁKM Łowicz

Yamaha

14

32:16.928

+1 okr.

1

21

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

13

30:07.370

+2 okr.

22

17

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

18:01.280

+6 okr.

23

78

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

16:13.916

+8 okr.