80 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP VI Runda (80 cc + 125 cc) - Gdańsk, 1 września 2007
Andrzej Gaszewski
Marian Zupa
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

4

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:13.820

3

2

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

8

2:16.991

+3.171

3

3

1

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

6

2:20.806

+6.986

3

4

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

6

2:22.560

+8.740

4

5

5

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

9

2:22.706

+8.886

8

6

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

7

2:23.054

+9.234

4

7

17

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

8

2:23.275

+9.455

8

8

16

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

4

2:25.397

+11.577

3

9

20

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

8

2:26.396

+12.576

3

10

41

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

Honda

8

2:26.690

+12.870

8

11

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

8

2:28.034

+14.214

7

12

92

Damian Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

KTM

7

2:28.743

+14.923

7

13

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

5

2:29.605

+15.785

5

14

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

6

2:30.698

+16.878

6

15

18

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:33.997

+20.177

7

16

66

Joanna Miller

AMK Człuchów

Yamaha

7

2:35.012

+21.192

7

17

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:35.072

+21.252

7

18

47

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

7

2:35.172

+21.352

2

19

11

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:35.278

+21.458

3

20

34

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

KTM

7

2:35.907

+22.087

6

21

25

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:38.774

+24.954

2

22

68

Leszek Paweł Jasiński

AMK Człuchów

Honda

6

2:40.020

+26.200

3

23

28

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

8

2:40.198

+26.378

4

24

27

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Honda

6

2:40.784

+26.964

6

25

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

2:40.987

+27.167

4

26

45

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

5

2:42.359

+28.539

5

27

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

5

2:42.617

+28.797

2

28

52

Bartosz Zabłocki

NZ

KTM

6

2:43.102

+29.282

4

29

71

Jakub Szurkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

7

2:43.909

+30.089

5

30

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

6

2:44.614

+30.794

3

31

95

Eduard Solkan

Mołdawia

5

2:51.860

+38.040

2