125 cc Junior - Trening dowolny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP VII Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Wschowa, 16 września 2007
Andrzej Nalepka
Robert Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

9

2:05.159

9

2

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

8

2:09.815

+4.656

7

3

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

9

2:09.879

+4.720

3

4

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

2:11.745

+6.586

3

5

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

9

2:11.854

+6.695

8

6

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

7

2:12.393

+7.234

6

7

17

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

8

2:12.573

+7.414

3

8

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:13.330

+8.171

8

9

266

Aleksander Fiedler

Niemcy

8

2:13.581

+8.422

7

10

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

7

2:13.971

+8.812

7

11

15

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

9

2:14.728

+9.569

4

12

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:14.805

+9.646

6

13

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

9

2:15.382

+10.223

5

14

83

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

8

2:16.150

+10.991

2

15

19

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

9

2:16.710

+11.551

3

16

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

3

2:17.251

+12.092

2

17

106

Kamil Kosmala

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

8

2:17.482

+12.323

7

18

28

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Yamaha

8

2:19.867

+14.708

7

19

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

8

2:20.614

+15.455

6

20

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

7

2:20.961

+15.802

2

21

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

9

2:21.191

+16.032

6

22

141

Mariusz Kałużny

WKM Wschowa

Yamaha

8

2:22.365

+17.206

5

23

222

Toni Simon

Niemcy

KTM

6

2:22.482

+17.323

2

24

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

Honda

8

2:23.367

+18.208

8

25

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:23.953

+18.794

3

26

45

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

KTM

8

2:24.491

+19.332

4

27

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

8

2:25.436

+20.277

3

28

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

8

2:25.797

+20.638

4

29

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

7

2:25.881

+20.722

6

30

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

8

2:25.979

+20.820

7

31

140

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Yamaha

4

2:28.750

+23.591

3

32

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

2:31.493

+26.334

8

33

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

8

2:32.688

+27.529

3

34

195

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

8

2:33.585

+28.426

2