powyżej 175 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP VII Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Wschowa, 16 września 2007
Andrzej Nalepka
Robert Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

199

Andree Brandin

Niemcy

Suzuki

8

1:59.493

5

2

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

8

1:59.743

7

3

11

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

8

2:01.346

7

4

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:01.392

7

5

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

5

2:01.880

4

6

12

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

8

2:01.938

8

7

132

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

6

2:04.050

5

8

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:04.616

4

9

9

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

7

2:06.189

6

10

253

Jack Krupke

Niemcy

Suzuki

9

2:06.528

7

11

3

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:06.580

4

12

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

8

2:06.604

4

13

17

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

2:06.722

2

14

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

7

2:08.793

6

15

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

8

2:09.398

3

16

114

Sławomir Przybyła

Niemcy

Honda

8

2:09.655

2

17

61

Marcin Rzętkowski

MK Unia Poznań

KTM

7

2:10.325

2

18

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

7

2:11.696

6

19

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

7

2:11.807

7

20

177

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

6

2:11.845

4

21

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

6

2:13.298

5

22

35

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

8

2:13.547

5

23

62

Tomasz Zych

AP Głogów

Husqvarna

7

2:14.024

7

24

49

Marek Jaskólski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

5

2:15.008

2

25

33

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

7

2:16.852

5

26

32

Artur Borowczak

WKM Wschowa

Yamaha

3

2:17.101

3

27

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:17.225

2

28

69

Piotr Szubert

KM Wisła Chełmno

Yamaha

4

2:19.587

2

29

39

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

5

2:25.704

5

30

90

Stanisław Żytecki

NZ

Suzuki

5

2:35.887

3

31

94

Eugenius Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

7

2:36.141

4