125 cc - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lidzbark Warmiński, 22 kwietnia 2007
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

90

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

13

24:06.824

25

2

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

13

24:29.768

22

3

12

Paweł Szturomski

AP Głogów

13

25:32.712

20

4

97

Adrian Bainat

13

25:38.347

18

5

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

13

25:59.268

16

6

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

12

24:07.716

15

7

104

Damian Dymowski

Płock

12

24:40.282

14

8

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

12

24:41.908

13

9

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

12

25:01.278

12

10

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

12

25:02.904

11

11

77

Dominik Winckiewicz

MK Lidzbark Warmiński

12

25:11.768

10

12

51

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

12

25:19.168

9

13

116

Rafał Kiczko

KM Quercus

12

25:22.080

8

14

122

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Husqvarna

12

25:32.144

7

15

157

Józef Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

12

25:39.636

6

16

106

Michał Ficoń

MK Lidzbark Warmiński

12

25:45.375

5

17

124

Arkadiusz Janicki

12

25:49.067

4

18

78

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

12

25:58.005

3

19

84

Tomasz Żulewski

MK Lidzbark Warmiński

12

26:12.859

2

20

119

Wacław Skolarus

12

26:19.564

1

21

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

11

24:23.694

22

40

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

11

24:26.470

23

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

11

24:26.744

24

76

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

11

24:27.809

25

117

Łukasz Kościuk

11

24:30.573

26

70

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

11

24:33.488

27

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

11

24:46.754

28

127

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

11

25:03.043

29

118

Michał Wyszomirski

AP Warszawa

11

25:55.360

30

46

Dariusz Majak

GAMK Gdańsk

11

25:56.795

31

48

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

11

26:34.289

32

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

10

24:39.210

33

56

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

8

16:56.118

34

79

Robert Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

19:11.339

35

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

8

22:39.879

36

96

Krzysztof Dziadko

Motoklub Olsztyn

5

16:12.536

37

126

Dario Marco Sarti

TNT Łomianki

4

8:46.409

38

121

Kamil Kosmala

2

4:06.724

39

49

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

1

2:17.878