80 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lidzbark Warmiński, 22 kwietnia 2007
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

1

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

6

1:59.377

3

2

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:00.015

4

3

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

5

2:01.348

4

4

16

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

5

2:04.257

2

5

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

6

2:06.958

3

6

8

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

5

2:10.707

4

7

84

Władysław Kannietes

5

2:10.994

2

8

23

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

5

2:13.500

2

9

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

5

2:13.719

5

10

41

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

5

2:14.156

4

11

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

4

2:14.442

2

12

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

5

2:14.875

3

13

15

Piotr Dereń

MKO Oborniki

5

2:15.018

4

14

29

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

5

2:16.158

3

15

18

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

5

2:17.145

5

16

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

5

2:17.206

5

17

37

Kamil Magiera

TKM Zakopane

5

2:17.361

4

18

12

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

5

2:17.629

5

19

66

Joanna Miller

AMK Człuchów

5

2:19.090

4

20

75

Władysław Chruszczow

5

2:19.104

4

21

34

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

4

2:19.452

4

22

36

Michał Durczewski

TKM Zakopane

5

2:19.865

4

23

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

5

2:20.758

5

24

68

Leszek Paweł Jasiński

AMK Człuchów

5

2:20.986

5

25

47

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

5

2:22.051

2

26

51

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

4

2:24.282

3

27

52

Bartosz Zabłocki

NZ

4

2:25.014

3

28

79

Mario Bolibruch

Słowacja

4

2:25.615

2

29

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

4

2:25.664

3

30

27

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

4

2:27.429

2

31

25

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

4

2:28.030

3

32

42

Michał Smagała

MKS Zjednoczeni Stryków

4

2:29.047

4

33

60

Dominik Chudzik

MKO Oborniki

4

2:30.444

3

34

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

4

2:31.693

4

35

39

Tomasz Węgrzyn

TKM Zakopane

4

2:35.637

3

36

44

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

4

2:36.078

3

37

71

Jakub Szurkowski

Crossteam Zielona Góra

2

2:51.565

2

38

77

Krystian Lonka

AP Głogów

2

2:54.796

2

39

0

Adam Pawluszkiewicz

4

3:00.038

3

40

45

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

2

4:36.486

2

41

46

Michał Błaszczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

2

4:49.816

2

42

92

Damian Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

2

5:02.608

2

43

62

Maciej Mękal

2

5:25.068

2

44

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

1

1

45

28

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

1

1

46

000

Hubert Piwowar

MKM Moto-Sport Kielce

1

1