80 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lidzbark Warmiński, 22 kwietnia 2007
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

1

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

7

1:56.260

6

2

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

1:58.692

2

3

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

7

1:58.972

6

4

16

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

7

2:01.662

2

5

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

8

2:04.102

3

6

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

5

2:05.584

3

7

79

Mario Bolibruch

Słowacja

7

2:08.750

4

8

8

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

7

2:08.979

2

9

41

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

7

2:12.515

3

10

84

Władysław Kannietes

5

2:12.824

2

11

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

7

2:13.481

4

12

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

6

2:14.427

2

13

25

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

7

2:14.712

3

14

23

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

7

2:15.123

7

15

15

Piotr Dereń

MKO Oborniki

8

2:15.600

4

16

18

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

6

2:16.086

2

17

47

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:16.462

4

18

29

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

7

2:16.761

4

19

75

Władysław Chruszczow

7

2:16.945

4

20

66

Joanna Miller

AMK Człuchów

6

2:18.237

6

21

37

Kamil Magiera

TKM Zakopane

7

2:18.612

3

22

36

Michał Durczewski

TKM Zakopane

6

2:18.639

3

23

45

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

7

2:19.163

2

24

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

6

2:20.775

3

25

52

Bartosz Zabłocki

NZ

6

2:22.141

5

26

46

Michał Błaszczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

5

2:22.147

5

27

34

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

7

2:22.596

4

28

12

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

3

2:23.482

3

29

28

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

6

2:23.687

5

30

60

Dominik Chudzik

MKO Oborniki

3

2:23.874

2

31

27

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

5

2:24.774

2

32

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:25.817

6

33

68

Leszek Paweł Jasiński

AMK Człuchów

6

2:26.290

5

34

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

5

2:27.140

2

35

51

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

7

2:27.482

6

36

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

6

2:27.671

5

37

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

5

2:28.671

2

38

42

Michał Smagała

MKS Zjednoczeni Stryków

6

2:28.946

5

39

39

Tomasz Węgrzyn

TKM Zakopane

6

2:29.738

3

40

71

Jakub Szurkowski

Crossteam Zielona Góra

6

2:30.258

6

41

44

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

7

2:32.725

3

42

74

Adam Pawluszkiewicz

5

2:44.357

5

43

77

Krystian Lonka

AP Głogów

5

2:51.592

3

44

56

Hubert Piwowar

MKM Moto-Sport Kielce

Honda

5

2:58.463

4

45

92

Damian Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

2

2:58.639

2

46

62

Maciej Mękal

5

2:59.762

2