80 cc - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lidzbark Warmiński, 22 kwietnia 2007
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

12

26:37.020

25

2

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

12

27:04.602

22

3

16

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

12

27:23.735

20

4

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

12

27:40.268

18

5

8

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

12

28:18.277

16

6

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

12

28:36.380

15

7

41

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

12

28:42.083

14

8

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

11

26:42.229

13

9

37

Kamil Magiera

TKM Zakopane

11

27:19.068

12

10

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

11

27:31.552

11

11

15

Piotr Dereń

MKO Oborniki

11

27:37.981

10

12

36

Michał Durczewski

TKM Zakopane

11

27:39.952

9

13

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

11

27:42.606

8

14

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

11

27:51.243

7

15

25

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

11

28:16.250

6

16

28

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

11

28:38.071

5

17

29

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

11

29:08.363

4

18

47

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

26:39.515

3

19

42

Michał Smagała

MKS Zjednoczeni Stryków

10

26:44.994

2

20

18

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

10

26:54.460

1

21

45

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

10

26:57.545

22

51

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

10

27:16.756

23

68

Leszek Paweł Jasiński

AMK Człuchów

10

27:28.270

24

46

Michał Błaszczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

10

27:42.167

25

75

Władysław Chruszczow

10

27:53.671

26

44

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

10

27:56.856

27

27

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

10

28:29.304

28

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

10

29:07.983

29

66

Joanna Miller

AMK Człuchów

10

29:30.591

30

60

Dominik Chudzik

MKO Oborniki

9

26:41.969

31

71

Jakub Szurkowski

Crossteam Zielona Góra

9

27:03.234

32

52

Bartosz Zabłocki

NZ

9

27:30.725

33

62

Maciej Mękal

9

29:52.102

34

39

Tomasz Węgrzyn

TKM Zakopane

7

28:41.955

35

77

Krystian Lonka

AP Głogów

6

28:34.196

36

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

4

11:31.807

37

79

Mario Bolibruch

Słowacja

1

2:06.166

38

23

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

1

2:22.311