80 cc - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lidzbark Warmiński, 22 kwietnia 2007
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

12

24:59.302

25

2

16

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

12

26:08.813

22

3

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

12

26:33.168

20

4

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

12

26:52.071

18

5

79

Mario Bolibruch

Słowacja

12

27:16.155

6

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

11

25:00.145

16

7

41

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

11

25:01.164

15

8

8

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

11

25:20.708

14

9

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

11

26:03.736

13

10

15

Piotr Dereń

MKO Oborniki

11

26:06.320

12

11

37

Kamil Magiera

TKM Zakopane

11

26:14.160

11

12

25

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

11

26:39.051

10

13

36

Michał Durczewski

TKM Zakopane

11

26:57.876

9

14

23

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

11

26:59.862

8

15

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

11

27:01.354

7

16

34

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

10

25:26.492

6

17

29

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

10

25:27.792

5

18

75

Władysław Chruszczow

10

25:33.751

19

42

Michał Smagała

MKS Zjednoczeni Stryków

10

25:36.302

4

20

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

25:39.573

3

21

66

Joanna Miller

AMK Człuchów

10

25:47.899

2

22

47

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

25:50.027

1

23

39

Tomasz Węgrzyn

TKM Zakopane

10

25:55.926

24

68

Leszek Paweł Jasiński

AMK Człuchów

10

25:56.589

25

51

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

10

26:00.728

26

46

Michał Błaszczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

10

26:14.296

27

28

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

10

26:14.765

28

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

10

26:37.696

29

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

10

26:56.729

30

44

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

10

27:02.530

31

52

Bartosz Zabłocki

NZ

9

24:45.366

32

71

Jakub Szurkowski

Crossteam Zielona Góra

9

25:04.665

33

74

Adam Pawluszkiewicz

9

26:13.950

34

77

Krystian Lonka

AP Głogów

9

26:50.767

35

84

Władysław Kannietes

7

20:56.869

36

45

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

3

8:06.692

37

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

2

4:04.982

38

27

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

2

4:38.710

39

18

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

2

5:04.883

40

60

Dominik Chudzik

MKO Oborniki

2

5:55.517