powyżej 175 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lidzbark Warmiński, 22 kwietnia 2007
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

6

1:46.370

6

2

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

1:47.819

+1.449

5

3

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

1:48.103

+1.733

4

4

91

Aleksander Naumow

7

1:53.620

+7.250

3

5

111

Wojciech Rencz

AK Głogów/Hawi Opole

6

1:55.328

+8.958

3

6

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

7

1:55.755

+9.385

6

7

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

1:56.076

+9.706

2

8

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

6

1:56.193

+9.823

2

9

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

7

1:57.142

+10.772

2

10

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

5

1:57.421

+11.051

2

11

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

7

1:58.208

+11.838

2

12

47

Wojciech Kuształa

Moto Klub Lidzbark Warmiński

7

1:58.319

+11.949

6

13

48

Jan Herman

Moto Klub Lidzbark Warmiński

5

2:00.623

+14.253

4

14

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

6

2:01.499

+15.129

4

15

73

Marcin Dudkiewicz

MKO Oborniki

4

2:02.466

+16.096

2

16

65

Grzegorz Amilianowicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

5

2:03.264

+16.894

3

17

74

Marcin Szanter

Motoklub Olsztyn

6

2:04.057

+17.687

2

18

55

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

6

2:05.790

+19.420

3

19

100

Siergiej Zarucki

6

2:05.905

+19.535

3

20

50

Adam Minkowski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

6

2:05.965

+19.595

3

21

45

Wiktor Kuźniewski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

6

2:06.613

+20.243

3

22

44

Andrzej Gruntowski

AK Opolski

7

2:06.877

+20.507

2

23

97

Arkadiusz Michalczuk

6

2:06.970

+20.600

3

24

87

Piotr Kudela

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:07.876

+21.506

3

25

41

Marek Niepiekło

Moto Klub Lidzbark Warmiński

6

2:08.208

+21.838

2

26

46

Andrzej Szic

AK Opolski

6

2:08.653

+22.283

2

27

99

Krzysztof Kulesza

NZ

Yamaha

5

2:09.037

+22.667

3

28

17

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

4

2:11.292

+24.922

4

29

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

5

2:11.685

+25.315

3

30

95

Stanisław Grygiel

5

2:13.831

+27.461

3

31

32

Artur Borowczak

WKM Wschowa

6

2:14.628

+28.258

5

32

98

Zbigniew Majewski

NZ

6

2:15.940

+29.570

3

33

89

Robert Żochowski

GAMK Gdańsk

4

2:16.156

+29.786

4

34

36

Janusz Bechrendt

GAMK Gdańsk

6

2:18.298

+31.928

2

35

150

Grzegorz Brasel

GAMK Gdańsk

6

2:26.749

+40.379

4

36

43

Jacek Beń

Moto Klub Lidzbark Warmiński

5

2:27.288

+40.918

2

37

93

Mariusz Skorynko

2

2:36.858

+50.488

2

38

94

Eugenius Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

2

4:44.821

+2:58.451

2

39

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

2

5:30.788

+3:44.418

2

40

116

Kajetan Zabłocki

2

6:35.514

+4:49.144

2