powyżej 175 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lidzbark Warmiński, 22 kwietnia 2007
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

6

1:46.370

6

2

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

1:47.819

5

3

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

1:48.103

4

4

91

Aleksander Naumow

7

1:53.620

3

5

111

Wojciech Rencz

AK Głogów/Hawi Opole

6

1:55.328

3

6

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

7

1:55.755

6

7

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

1:56.076

2

8

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

6

1:56.193

2

9

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

7

1:57.142

2

10

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

5

1:57.421

2

11

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

7

1:58.208

2

12

47

Wojciech Kuształa

MK Lidzbark Warmiński

7

1:58.319

6

13

48

Jan Herman

MK Lidzbark Warmiński

5

2:00.623

4

14

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

6

2:01.499

4

15

73

Marcin Dudkiewicz

MKO Oborniki

4

2:02.466

2

16

65

Grzegorz Amilianowicz

MK Lidzbark Warmiński

5

2:03.264

3

17

74

Marcin Szanter

Motoklub Olsztyn

6

2:04.057

2

18

55

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

6

2:05.790

3

19

100

Siergiej Zarucki

6

2:05.905

3

20

50

Adam Minkowski

MK Lidzbark Warmiński

6

2:05.965

3

21

45

Wiktor Kuźniewski

MK Lidzbark Warmiński

6

2:06.613

3

22

44

Andrzej Gruntowski

AK Opolski

7

2:06.877

2

23

97

Arkadiusz Michalczuk

6

2:06.970

3

24

87

Piotr Kudela

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:07.876

3

25

41

Marek Niepiekło

MK Lidzbark Warmiński

6

2:08.208

2

26

46

Andrzej Szic

AK Opolski

6

2:08.653

2

27

99

Krzysztof Kulesza

NZ

Yamaha

5

2:09.037

3

28

17

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warmiński

4

2:11.292

4

29

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

5

2:11.685

3

30

95

Stanisław Grygiel

5

2:13.831

3

31

32

Artur Borowczak

WKM Wschowa

6

2:14.628

5

32

98

Zbigniew Majewski

NZ

6

2:15.940

3

33

89

Robert Żochowski

GAMK Gdańsk

4

2:16.156

4

34

36

Janusz Bechrendt

GAMK Gdańsk

6

2:18.298

2

35

150

Grzegorz Brasel

GAMK Gdańsk

6

2:26.749

4

36

43

Jacek Beń

MK Lidzbark Warmiński

5

2:27.288

2

37

93

Mariusz Skorynko

2

2:36.858

2

38

94

Eugenius Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

2

4:44.821

2

39

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

2

5:30.788

2

40

116

Kajetan Zabłocki

2

6:35.514

2