powyżej 175 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lidzbark Warmiński, 22 kwietnia 2007
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

17

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warmiński

7

1:45.402

2

2

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

7

1:45.582

2

3

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

1:46.185

4

4

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

1:49.709

2

5

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

1:50.462

2

6

91

Aleksander Naumow

6

1:50.792

3

7

111

Wojciech Rencz

AK Głogów/Hawi Opole

5

1:50.819

2

8

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

7

1:53.712

2

9

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

5

1:55.735

2

10

107

aaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa

7

1:55.948

2

11

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

8

1:56.900

7

12

55

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

7

1:57.835

3

13

47

Wojciech Kuształa

MK Lidzbark Warmiński

8

1:59.255

4

14

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

7

1:59.707

7

15

65

Grzegorz Amilianowicz

MK Lidzbark Warmiński

8

1:59.877

2

16

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

5

2:01.216

3

17

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

7

2:01.305

7

18

48

Jan Herman

MK Lidzbark Warmiński

6

2:01.804

2

19

74

Marcin Szanter

Motoklub Olsztyn

7

2:01.990

2

20

50

Adam Minkowski

MK Lidzbark Warmiński

8

2:02.008

2

21

100

Siergiej Zarucki

8

2:02.024

3

22

44

Andrzej Gruntowski

AK Opolski

6

2:03.973

2

23

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

8

2:04.112

2

24

97

Arkadiusz Michalczuk

7

2:04.163

2

25

99

Krzysztof Kulesza

NZ

Yamaha

6

2:05.039

2

26

73

Marcin Dudkiewicz

MKO Oborniki

8

2:05.325

3

27

41

Marek Niepiekło

MK Lidzbark Warmiński

7

2:06.009

2

28

45

Wiktor Kuźniewski

MK Lidzbark Warmiński

8

2:06.095

6

29

46

Andrzej Szic

AK Opolski

7

2:06.099

2

30

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

5

2:06.264

2

31

87

Piotr Kudela

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:06.788

3

32

89

Robert Żochowski

GAMK Gdańsk

5

2:09.621

2

33

32

Artur Borowczak

WKM Wschowa

7

2:15.112

3

34

94

Eugenius Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

5

2:17.163

3

35

95

Stanisław Grygiel

7

2:17.534

3

36

98

Zbigniew Majewski

NZ

4

2:18.054

2

37

36

Janusz Bechrendt

GAMK Gdańsk

5

2:22.247

2

38

150

Grzegorz Brasel

GAMK Gdańsk

7

2:22.874

2

39

116

Kajetan Zabłocki

4

2:30.837

3

40

93

Mariusz Skorynko

6

2:33.108

6