powyżej 175 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lidzbark Warmiński, 22 kwietnia 2007
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

17

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

7

1:45.402

2

2

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

7

1:45.582

+0.180

2

3

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

1:46.185

+0.783

4

4

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

1:49.709

+4.307

2

5

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

1:50.462

+5.060

2

6

91

Aleksander Naumow

6

1:50.792

+5.390

3

7

111

Wojciech Rencz

AK Głogów/Hawi Opole

5

1:50.819

+5.417

2

8

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

7

1:53.712

+8.310

2

9

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

5

1:55.735

+10.333

2

10

107

aaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa

7

1:55.948

+10.546

2

11

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

8

1:56.900

+11.498

7

12

55

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

7

1:57.835

+12.433

3

13

47

Wojciech Kuształa

Moto Klub Lidzbark Warmiński

8

1:59.255

+13.853

4

14

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

7

1:59.707

+14.305

7

15

65

Grzegorz Amilianowicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

8

1:59.877

+14.475

2

16

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

5

2:01.216

+15.814

3

17

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

7

2:01.305

+15.903

7

18

48

Jan Herman

Moto Klub Lidzbark Warmiński

6

2:01.804

+16.402

2

19

74

Marcin Szanter

Motoklub Olsztyn

7

2:01.990

+16.588

2

20

50

Adam Minkowski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

8

2:02.008

+16.606

2

21

100

Siergiej Zarucki

8

2:02.024

+16.622

3

22

44

Andrzej Gruntowski

AK Opolski

6

2:03.973

+18.571

2

23

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

8

2:04.112

+18.710

2

24

97

Arkadiusz Michalczuk

7

2:04.163

+18.761

2

25

99

Krzysztof Kulesza

NZ

Yamaha

6

2:05.039

+19.637

2

26

73

Marcin Dudkiewicz

MKO Oborniki

8

2:05.325

+19.923

3

27

41

Marek Niepiekło

Moto Klub Lidzbark Warmiński

7

2:06.009

+20.607

2

28

45

Wiktor Kuźniewski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

8

2:06.095

+20.693

6

29

46

Andrzej Szic

AK Opolski

7

2:06.099

+20.697

2

30

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

5

2:06.264

+20.862

2

31

87

Piotr Kudela

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:06.788

+21.386

3

32

89

Robert Żochowski

GAMK Gdańsk

5

2:09.621

+24.219

2

33

32

Artur Borowczak

WKM Wschowa

7

2:15.112

+29.710

3

34

94

Eugenius Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

5

2:17.163

+31.761

3

35

95

Stanisław Grygiel

7

2:17.534

+32.132

3

36

98

Zbigniew Majewski

NZ

4

2:18.054

+32.652

2

37

36

Janusz Bechrendt

GAMK Gdańsk

5

2:22.247

+36.845

2

38

150

Grzegorz Brasel

GAMK Gdańsk

7

2:22.874

+37.472

2

39

116

Kajetan Zabłocki

4

2:30.837

+45.435

3

40

93

Mariusz Skorynko

6

2:33.108

+47.706

6