powyżej 175 cc - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lidzbark Warmiński, 22 kwietnia 2007
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

13

25:12.557

2

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

13

25:26.236

3

17

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warmiński

13

25:48.776

25

4

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

13

25:52.969

22

5

91

Aleksander Naumow

13

26:28.453

6

123

Dmitrijs Palkovskis

13

26:32.322

7

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

13

26:40.004

8

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

12

25:17.553

20

9

107

Waldemar Lonka

AP Głogów

12

25:25.907

18

10

111

Wojciech Rencz

AK Głogów/Hawi Opole

12

25:46.999

16

11

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

12

25:55.881

15

12

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

12

26:10.350

13

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

12

26:13.567

14

14

47

Wojciech Kuształa

MK Lidzbark Warmiński

12

26:42.397

13

15

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

12

26:53.633

12

16

55

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

12

27:00.698

11

17

74

Marcin Szanter

Motoklub Olsztyn

12

27:17.077

10

18

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

11

25:24.043

9

19

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

11

25:32.559

8

20

65

Grzegorz Amilianowicz

MK Lidzbark Warmiński

11

25:51.739

7

21

97

Arkadiusz Michalczuk

11

26:03.003

6

22

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

11

26:05.170

5

23

45

Wiktor Kuźniewski

MK Lidzbark Warmiński

11

26:13.533

4

24

100

Siergiej Zarucki

11

26:24.114

25

32

Artur Borowczak

WKM Wschowa

11

26:26.085

3

26

44

Andrzej Gruntowski

AK Opolski

11

26:37.670

2

27

48

Jan Herman

MK Lidzbark Warmiński

11

26:49.326

1

28

46

Andrzej Szic

AK Opolski

11

26:56.559

29

99

Krzysztof Kulesza

NZ

Yamaha

11

27:10.320

30

95

Stanisław Grygiel

11

27:12.301

31

98

Zbigniew Majewski

NZ

10

26:00.531

32

36

Janusz Bechrendt

GAMK Gdańsk

10

27:16.201

33

150

Grzegorz Brasel

GAMK Gdańsk

10

27:25.515

34

94

Eugenius Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

10

27:26.055

35

116

Kajetan Zabłocki

10

27:44.743

36

87

Piotr Kudela

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

18:49.922

37

89

Robert Żochowski

GAMK Gdańsk

4

9:50.467

38

93

Mariusz Skorynko

4

13:04.377