powyżej 175 cc - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lidzbark Warmiński, 22 kwietnia 2007
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

13

24:36.819

2

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

13

24:44.049

3

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

13

25:09.916

4

91

Aleksander Naumow

13

25:22.553

5

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

13

25:42.048

25

6

17

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warmiński

13

25:56.606

22

7

123

Dmitrijs Palkovskis

13

25:59.695

8

107

Waldemar Lonka

AP Głogów

13

26:24.855

20

9

111

Wojciech Rencz

AK Głogów/Hawi Opole

13

26:31.144

18

10

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

13

26:35.238

16

11

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

13

26:35.447

15

12

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

13

26:38.175

14

13

55

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

12

25:31.354

13

14

47

Wojciech Kuształa

MK Lidzbark Warmiński

12

25:33.605

12

15

74

Marcin Szanter

Motoklub Olsztyn

12

25:45.684

11

16

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

12

25:46.949

10

17

100

Siergiej Zarucki

12

26:32.365

18

50

Adam Minkowski

MK Lidzbark Warmiński

12

26:32.956

9

19

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

12

26:43.817

8

20

97

Arkadiusz Michalczuk

12

26:48.237

7

21

45

Wiktor Kuźniewski

MK Lidzbark Warmiński

12

26:50.309

6

22

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

11

24:57.620

5

23

48

Jan Herman

MK Lidzbark Warmiński

11

24:59.550

4

24

87

Piotr Kudela

KM Cross Lublin EkoKlinkier

11

25:01.323

3

25

32

Artur Borowczak

WKM Wschowa

11

25:29.236

2

26

46

Andrzej Szic

AK Opolski

11

25:35.601

1

27

65

Grzegorz Amilianowicz

MK Lidzbark Warmiński

11

25:44.644

28

99

Krzysztof Kulesza

NZ

Yamaha

11

25:53.812

29

95

Stanisław Grygiel

11

25:55.956

30

44

Andrzej Gruntowski

AK Opolski

11

25:59.873

31

94

Eugenius Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

11

26:47.812

32

116

Kajetan Zabłocki

10

24:56.981

33

98

Zbigniew Majewski

NZ

10

24:59.324

34

36

Janusz Bechrendt

GAMK Gdańsk

10

25:10.818

35

150

Grzegorz Brasel

GAMK Gdańsk

10

26:01.408

36

93

Mariusz Skorynko

10

27:06.128

37

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

9

18:23.702

38

73

Marcin Dudkiewicz

MKO Oborniki

7

18:06.806

39

89

Robert Żochowski

GAMK Gdańsk

5

13:38.153

40

41

Marek Niepiekło

MK Lidzbark Warmiński

3

7:40.703

41

76

Andrzej Seremet

AP Głogów