powyżej 175 cc - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lidzbark Warmiński, 22 kwietnia 2007
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

13

24:36.819

2

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

13

24:44.049

+7.230

3

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

13

25:09.916

+33.097

4

91

Aleksander Naumow

13

25:22.553

+45.734

5

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

13

25:42.048

+1:05.229

25

6

17

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

13

25:56.606

+1:19.787

22

7

123

Dmitrijs Palkovskis

13

25:59.695

+1:22.876

8

107

Waldemar Lonka

AP Głogów

13

26:24.855

+1:48.036

20

9

111

Wojciech Rencz

AK Głogów/Hawi Opole

13

26:31.144

+1:54.325

18

10

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

13

26:35.238

+1:58.419

16

11

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

13

26:35.447

+1:58.628

15

12

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

13

26:38.175

+2:01.356

14

13

55

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

12

25:31.354

+1 okr.

13

14

47

Wojciech Kuształa

Moto Klub Lidzbark Warmiński

12

25:33.605

+1 okr.

12

15

74

Marcin Szanter

Motoklub Olsztyn

12

25:45.684

+1 okr.

11

16

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

12

25:46.949

+1 okr.

10

17

100

Siergiej Zarucki

12

26:32.365

+1 okr.

18

50

Adam Minkowski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

12

26:32.956

+1 okr.

9

19

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

12

26:43.817

+1 okr.

8

20

97

Arkadiusz Michalczuk

12

26:48.237

+1 okr.

7

21

45

Wiktor Kuźniewski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

12

26:50.309

+1 okr.

6

22

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

11

24:57.620

+2 okr.

5

23

48

Jan Herman

Moto Klub Lidzbark Warmiński

11

24:59.550

+2 okr.

4

24

87

Piotr Kudela

KM Cross Lublin EkoKlinkier

11

25:01.323

+2 okr.

3

25

32

Artur Borowczak

WKM Wschowa

11

25:29.236

+2 okr.

2

26

46

Andrzej Szic

AK Opolski

11

25:35.601

+2 okr.

1

27

65

Grzegorz Amilianowicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

11

25:44.644

+2 okr.

28

99

Krzysztof Kulesza

NZ

Yamaha

11

25:53.812

+2 okr.

29

95

Stanisław Grygiel

11

25:55.956

+2 okr.

30

44

Andrzej Gruntowski

AK Opolski

11

25:59.873

+2 okr.

31

94

Eugenius Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

11

26:47.812

+2 okr.

32

116

Kajetan Zabłocki

10

24:56.981

+3 okr.

33

98

Zbigniew Majewski

NZ

10

24:59.324

+3 okr.

34

36

Janusz Bechrendt

GAMK Gdańsk

10

25:10.818

+3 okr.

35

150

Grzegorz Brasel

GAMK Gdańsk

10

26:01.408

+3 okr.

36

93

Mariusz Skorynko

10

27:06.128

+3 okr.

37

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

9

18:23.702

+4 okr.

38

73

Marcin Dudkiewicz

MKO Oborniki

7

18:06.806

+6 okr.

39

89

Robert Żochowski

GAMK Gdańsk

5

13:38.153

+8 okr.

40

41

Marek Niepiekło

Moto Klub Lidzbark Warmiński

3

7:40.703

+10 okr.

41

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

+13 okr.