125 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM III Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Rosówek, 26 sierpnia 2007
Bolesław Raczkowski
Andrzej Gaszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

177

Roy Berger

Niemcy

Honda

8

1:51.258

3

2

152

Kai Haase

Niemcy

Suzuki

8

1:52.745

8

3

35

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

7

1:54.487

7

4

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

8

1:55.221

7

5

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

8

1:55.806

6

6

153

Jack Krupke

Niemcy

Suzuki

8

1:57.105

7

7

116

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

8

1:57.586

6

8

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

9

1:58.832

2

9

156

Lars Linz

Niemcy

KTM

5

1:59.012

4

10

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

2:00.087

3

11

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:00.183

8

12

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

6

2:00.738

3

13

51

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

8

2:01.230

3

14

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

8

2:02.443

7

15

78

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:04.128

4

16

121

Kamil Kosmala

Yamaha

4

2:04.409

4

17

105

Arnold Kimbau

Niemcy

KTM

8

2:05.200

5

18

144

Sławomir Kruszyński

Motosport Castrol Team Toruń

Honda

6

2:05.649

2

19

91

Mariusz Bochnacki

Klub Motorowy Szczecin

KTM

6

2:07.922

4

20

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

2:08.431

2

21

140

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Yamaha

8

2:09.838

7

22

120

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

8

2:10.332

7

23

130

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

Yamaha

7

2:11.952

7

24

129

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

6

2:13.124

5

25

141

Mariusz Kałużny

WKM Wschowa

Yamaha

6

2:17.146

5

26

188

Kwiatkowski Mateusz

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

7

2:18.101

5

27

69

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

Yamaha

7

2:21.149

7

28

137

Karol Wyczółkowski

Yamaha

5

2:22.616

4

29

92

Michał Maciejewski

Klub Motorowy Szczecin

Yamaha

6

2:25.895

2

30

122

Jacek Rataj

MK Chojna

KTM

7

2:33.283

4

31

171

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

Honda

6

2:35.528

3