125 cc - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM III Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Rosówek, 26 sierpnia 2007
Bolesław Raczkowski
Andrzej Gaszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

13

25:28.552

25

2

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

13

25:37.108

3

152

Kai Haase

Niemcy

Suzuki

13

25:37.405

4

116

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

13

26:09.093

22

5

156

Lars Linz

Niemcy

KTM

13

26:10.779

6

153

Jack Krupke

Niemcy

Suzuki

13

26:26.527

7

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

13

26:33.880

20

8

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

13

26:45.892

18

9

51

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

13

26:51.357

16

10

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

13

26:53.446

15

11

105

Arnold Kimbau

Niemcy

KTM

13

27:21.467

12

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

13

27:24.307

14

13

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

25:40.021

13

14

140

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Yamaha

12

26:01.120

12

15

78

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

26:02.644

11

16

121

Kamil Kosmala

Yamaha

12

26:04.935

10

17

144

Sławomir Kruszyński

Motosport Castrol Team Toruń

Honda

12

26:54.726

9

18

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

12

27:35.931

8

19

188

Kwiatkowski Mateusz

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

11

25:40.876

7

20

91

Mariusz Bochnacki

Klub Motorowy Szczecin

KTM

11

25:56.962

6

21

141

Mariusz Kałużny

WKM Wschowa

Yamaha

11

26:11.909

5

22

129

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

11

26:21.144

4

23

69

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

Yamaha

11

27:01.729

3

24

137

Karol Wyczółkowski

Yamaha

11

27:10.587

2

25

171

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

Honda

10

25:30.420

1

26

92

Michał Maciejewski

Klub Motorowy Szczecin

Yamaha

10

26:00.073

27

122

Jacek Rataj

MK Chojna

KTM

10

27:30.224

NU

120

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

6

13:04.743

NU

35

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

5

11:04.717

NU

130

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

Yamaha

5

11:09.794

NU

177

Roy Berger

Niemcy

Honda

2

3:57.940