125 cc - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM III Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Rosówek, 26 sierpnia 2007
Bolesław Raczkowski
Andrzej Gaszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

13

25:28.552

25

2

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

13

25:37.108

+8.556

3

152

Kai Haase

Niemcy

Suzuki

13

25:37.405

+8.853

4

116

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

13

26:09.093

+40.541

22

5

156

Lars Linz

Niemcy

KTM

13

26:10.779

+42.227

6

153

Jack Krupke

Niemcy

Suzuki

13

26:26.527

+57.975

7

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

13

26:33.880

+1:05.328

20

8

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

13

26:45.892

+1:17.340

18

9

51

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

13

26:51.357

+1:22.805

16

10

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

13

26:53.446

+1:24.894

15

11

105

Arnold Kimbau

Niemcy

KTM

13

27:21.467

+1:52.915

12

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

13

27:24.307

+1:55.755

14

13

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

25:40.021

+1 okr.

13

14

140

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Yamaha

12

26:01.120

+1 okr.

12

15

78

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

26:02.644

+1 okr.

11

16

121

Kamil Kosmala

Yamaha

12

26:04.935

+1 okr.

10

17

144

Sławomir Kruszyński

Motosport Castrol Team Toruń

Honda

12

26:54.726

+1 okr.

9

18

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

12

27:35.931

+1 okr.

8

19

188

Kwiatkowski Mateusz

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

11

25:40.876

+2 okr.

7

20

91

Mariusz Bochnacki

Klub Motorowy Szczecin

KTM

11

25:56.962

+2 okr.

6

21

141

Mariusz Kałużny

WKM Wschowa

Yamaha

11

26:11.909

+2 okr.

5

22

129

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

11

26:21.144

+2 okr.

4

23

69

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

Yamaha

11

27:01.729

+2 okr.

3

24

137

Karol Wyczółkowski

Yamaha

11

27:10.587

+2 okr.

2

25

171

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

Honda

10

25:30.420

+3 okr.

1

26

92

Michał Maciejewski

Klub Motorowy Szczecin

Yamaha

10

26:00.073

+3 okr.

27

122

Jacek Rataj

MK Chojna

KTM

10

27:30.224

+3 okr.

NU

120

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

6

13:04.743

+7 okr.

NU

35

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

5

11:04.717

+8 okr.

NU

130

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

Yamaha

5

11:09.794

+8 okr.

NU

177

Roy Berger

Niemcy

Honda

2

3:57.940

+11 okr.