125 cc - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Szaflary, 23 września 2007
Andrzej Olszewski
Edward Chyc-Magdzin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

8

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

14

25:25.773

2

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

14

25:55.494

+29.721

25

3

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

14

26:01.750

+35.977

22

4

314

Marian Sprlak

Słowacja

14

26:24.862

+59.089

5

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

14

26:29.122

+1:03.349

20

6

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

14

26:29.656

+1:03.883

18

7

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

14

27:05.407

+1:39.634

16

8

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

14

27:18.441

+1:52.668

15

9

45

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

13

25:30.629

+1 okr.

14

10

178

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

13

25:53.202

+1 okr.

13

11

123

Mateusz Rybka

13

26:01.619

+1 okr.

12

12

44

Bartłomiej Mitera

TKM Zakopane

13

26:18.629

+1 okr.

11

13

288

Tibor Szymulcik

13

26:23.431

+1 okr.

14

121

Kamil Kosmala

Yamaha

13

26:33.108

+1 okr.

10

15

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

13

26:34.692

+1 okr.

9

16

620

Konrad Matus

Słowacja

13

26:44.460

+1 okr.

17

141

Mariusz Kałużny

WKM Wschowa

Yamaha

13

26:53.976

+1 okr.

8

18

255

Peter Tekel

Słowacja

13

26:54.775

+1 okr.

19

128

Patryk Drobnica

13

27:22.705

+1 okr.

7

20

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

13

27:30.156

+1 okr.

6

21

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

12

25:26.003

+2 okr.

5

22

139

Tomasz Pacyga

12

26:13.398

+2 okr.

4

23

98

Zbigniew Kaczor

TKM Zakopane

12

26:17.927

+2 okr.

3

24

69

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

Yamaha

12

26:24.100

+2 okr.

2

25

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

12

26:50.696

+2 okr.

1

26

213

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

10

18:18.295

+4 okr.

27

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

8

14:56.975

+6 okr.

28

116

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

2

3:51.489

+12 okr.

29

120

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

1

2:03.040

+13 okr.