125 cc - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lipno, 30 września 2007
Wiesław Szafrański
Jerzy Zieliński
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

13

24:33.644

25

2

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

13

24:46.416

3

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

13

25:34.823

22

4

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

13

26:22.988

20

5

217

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

12

24:34.375

18

6

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

12

24:45.154

16

7

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

12

25:03.436

15

8

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

12

25:12.713

14

9

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

25:14.010

13

10

51

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

12

25:14.971

12

11

222

Toni Simon

12

25:53.247

12

83

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

12

26:00.255

11

13

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

12

26:41.474

10

14

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

11

24:48.051

9

15

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

11

25:23.541

8

16

24

Maciej Tusiński

Motoklub Olsztyn

11

25:39.550

7

17

77

Dominik Winckiewicz

MK Lidzbark Warmiński

11

25:50.264

6

18

140

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Yamaha

11

26:19.965

5

19

27

Dariusz Wójcik

11

27:04.084

4

20

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

10

25:47.865

3

21

131

Mikołaj Kołodziejak

SKM Szarak Sochaczew

10

25:51.081

2

22

69

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

Yamaha

10

25:51.885

1

23

141

Mariusz Kałużny

WKM Wschowa

10

26:03.211

24

361

Wojciech Dąbrowski

Motoklub Olsztyn

KTM

10

26:04.287

25

55

Piotr Kulaszewicz

Motoklub Olsztyn

9

26:53.834

26

411

Filip Moes

TNT Łomianki

5

26:12.359

NU

240

Marcin Kruger

Motosport Castrol Team Toruń

4

8:26.754

NU

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

4

8:44.382

NU

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

3

7:33.773

NS

121

Kamil Kosmala

Yamaha

NS

144

Sławomir Kruszyński

Motosport Castrol Team Toruń

Honda

NS

405

Tomasz Kogut

NS

451

Marek Przybysz

AP Głogów