125 cc - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lipno, 30 września 2007
Wiesław Szafrański
Jerzy Zieliński
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

14

25:48.792

25

2

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

14

25:57.152

3

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

14

26:36.352

22

4

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

14

27:27.986

20

5

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

14

27:28.174

18

6

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

14

28:13.009

16

7

451

Marek Przybysz

AP Głogów

14

30:05.703

8

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

13

26:18.522

15

9

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

13

26:20.106

14

10

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

13

26:23.763

13

11

83

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

13

26:24.965

12

12

217

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

13

26:29.123

11

13

51

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

13

27:08.762

10

14

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

13

27:42.896

9

15

240

Marcin Kruger

Motosport Castrol Team Toruń

12

25:49.348

8

16

222

Toni Simon

12

25:56.343

17

140

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Yamaha

12

26:25.611

7

18

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

12

26:35.492

6

19

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

12

26:54.712

5

20

77

Dominik Winckiewicz

MK Lidzbark Warmiński

12

27:15.754

4

21

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

12

27:18.827

3

22

24

Maciej Tusiński

Motoklub Olsztyn

12

27:24.302

2

23

27

Dariusz Wójcik

12

27:25.295

1

24

69

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

Yamaha

11

26:17.457

25

361

Wojciech Dąbrowski

Motoklub Olsztyn

KTM

11

26:34.850

26

141

Mariusz Kałużny

WKM Wschowa

11

26:53.089

27

131

Mikołaj Kołodziejak

SKM Szarak Sochaczew

11

27:18.090

28

55

Piotr Kulaszewicz

Motoklub Olsztyn

9

26:45.369

29

121

Kamil Kosmala

Yamaha

8

27:30.955

30

411

Filip Moes

TNT Łomianki

7

26:52.979

31

144

Sławomir Kruszyński

Motosport Castrol Team Toruń

Honda

6

13:05.083

32

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

3

6:20.785

33

405

Tomasz Kogut

2

7:01.263