80 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lipno, 30 września 2007
Wiesław Szafrański
Jerzy Zieliński
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

4

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

1:53.603

3

2

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

1:56.662

+3.059

6

3

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

8

1:57.885

+4.282

5

4

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

5

2:00.250

+6.647

3

5

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

6

2:02.122

+8.519

2

6

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

7

2:05.991

+12.388

5

7

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

7

2:06.095

+12.492

6

8

20

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

9

2:08.753

+15.150

5

9

34

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

KTM

8

2:09.817

+16.214

7

10

28

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

2:10.367

+16.764

6

11

18

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:11.618

+18.015

7

12

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

2:12.170

+18.567

2

13

66

Joanna Miller

AMK Człuchów

Yamaha

5

2:13.785

+20.182

4

14

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Suzuki

8

2:16.287

+22.684

6

15

45

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

8

2:17.117

+23.514

7

16

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:21.558

+27.955

2

17

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

3

2:21.905

+28.302

2

18

52

Bartosz Zabłocki

NZ

KTM

8

2:23.204

+29.601

4

19

151

Adam Tomiczek

NZ

6

2:25.948

+32.345

3

20

400

Wojciech Kulczyk

7

2:26.107

+32.504

6

21

87

Igor Dylak

7

2:28.230

+34.627

3

22

444

Dawid Konkol

NZ

8

2:29.650

+36.047

2

23

44

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

7

2:30.665

+37.062

6

24

101

Damian Dzikowicki

8

2:33.221

+39.618

5

25

142

Przemysław Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

6

2:33.717

+40.114

4

26

111

Filip Mucha

Rapacz

7

2:36.125

+42.522

3

27

81

Mikołaj Mroczek

7

2:44.930

+51.327

7

28

408

Oliwer Gosołowski

7

2:45.545

+51.942

4