80 cc - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Szaflary, 23 września 2007
Andrzej Olszewski
Edward Chyc-Magdzin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

4

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

24:45.471

2

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

13

25:01.766

+16.295

25

3

89

Mario Bolibruch

Słowacja

13

25:05.761

+20.290

4

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

13

25:11.602

+26.131

22

5

20

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

13

25:52.237

+1:06.766

20

6

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

13

26:00.473

+1:15.002

18

7

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

13

26:03.767

+1:18.296

16

8

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

13

26:08.571

+1:23.100

15

9

54

Jakub Łoboz

BKM Bielsko Biała

13

26:10.710

+1:25.239

14

10

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

13

26:22.535

+1:37.064

13

11

66

Joanna Miller

AMK Człuchów

Yamaha

13

26:35.345

+1:49.874

12

12

150

Daniel Sprlak

Słowacja

13

26:48.543

+2:03.072

13

151

Adam Tomiczek

NZ

12

25:09.475

+1 okr.

11

14

18

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

12

25:25.840

+1 okr.

10

15

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

25:57.482

+1 okr.

9

16

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

12

26:18.639

+1 okr.

8

17

153

Patryk Sikyna

Słowacja

12

26:29.025

+1 okr.

18

59

Gabriel Rapacz

Rapacz

11

24:51.787

+2 okr.

7

19

143

Ernest Koza

NZ

11

24:53.225

+2 okr.

6

20

111a

Dawid Konkol

NZ

11

24:53.818

+2 okr.

5

21

44

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

11

24:54.676

+2 okr.

4

22

67

Marcin Bryja

NZ

11

25:00.161

+2 okr.

3

23

142

Przemysław Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

11

25:13.797

+2 okr.

2

24

111

Grzegorz Borkowski

NZ

11

25:31.995

+2 okr.

1

25

63

Filip Mucha

Rapacz

11

25:58.806

+2 okr.

26

85

Krzysztof Murawka

NZ

11

26:21.175

+2 okr.

27

65

Michał Mitera

TKM Zakopane

11

26:28.356

+2 okr.

28

95

Eduard Solkan

Mołdawia

9

25:57.024

+4 okr.

NU

152

Krzysztof Łaś

NZ

5

12:10.245

+8 okr.

NU

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

4

8:43.739

+9 okr.