powyżej 175 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Szaflary, 23 września 2007
Andrzej Olszewski
Edward Chyc-Magdzin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

1:42.483

6

2

11

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

10

1:42.658

10

3

12

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

8

1:43.284

6

4

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

1:45.455

7

5

111

Wojciech Rencz

AK Głogów/Hawi Opole

8

1:46.222

4

6

9

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

10

1:46.302

4

7

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

KTM

10

1:47.677

2

8

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

10

1:47.886

6

9

17

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

11

1:48.083

3

10

3

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

9

1:48.665

2

11

222

Yuriy Naumczyk

Ukraina

7

1:48.928

2

12

177

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

9

1:49.455

7

13

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

10

1:50.056

3

14

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

8

1:50.546

7

15

55

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

10

1:51.142

6

16

74

Marcin Szanter

Motoklub Olsztyn

Yamaha

11

1:52.107

4

17

99

Tadeusz Galica

TKM Zakopane

9

1:53.349

2

18

157

Józef Stachoń-Tutoń

TKM Zakopane

8

1:53.641

7

19

39

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

5

1:53.764

4

20

181

Oleg Skurnikov

Ukraina

9

1:54.228

3

21

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

Yamaha

9

1:54.355

8

22

49

Marek Jaskólski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

8

1:55.938

3

23

78

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

1:58.604

2

24

581

Paweł Kaim

NZ

10

1:58.605

3

25

282

9

1:58.729

2

26

87

Piotr Kudela

KM Cross Lublin EkoKlinkier

9

1:58.891

2

27

93

Lesław Oczoś

NZ

10

1:59.567

7

28

98

Zbigniew Majewski

NZ

9

2:00.556

9

29

94

Eugenius Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

8

2:00.667

5

30

189

Przemysław Purcha

NZ

5

2:00.713

5

31

481

Piotr Morawski

Koszalin

KTM

6

2:01.684

2

32

22

4

2:03.697

2

33

190

Łukasz Piekara

NZ

7

2:04.376

4

34

44

Milan Tekel

Słowacja

9

2:06.482

8

35

160

Maciej Mikołajczyk

NZ

6

2:07.441

2

36

200

Zdzisław Jacko

NZ

9

2:08.160

5

37

158a

Maciej Gąsiennica-Ciaptak

TKM Zakopane

5

2:10.937

2

38

89

Łukasz Rapacz

Rapacz

1

1