https://wyniki.motoresults.pl/pl/2007/Wy%C5%9Bcigi/Inne
Live!
Sezon 2007
2007
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Terenowe
Terenowe
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Open - Jazdy treningowe I
2007 | Wyścigi
|
Pozostałe
Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego
-
Poznań
, 28 października 2007
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #27 Maciej Dominiak
2 - #16 Karol Kamiński
3 - #5 Tomasz Nagórski
4 - #8 Konrad Słomiński
5 - #4 Marcin Czernik
6 - #26 Marcin Bartnik
7 - #31 Radosław Kordecki
8 - #20 Jerzy Pyzel
9 - #38 Max Płotnicki
10 - #7 Maciej Krajewski
11 - #19 Maciej Tokarz
12 - #25 Mateusz Pułczyński
13 - #14 Łukasz Kabaciński
14 - #1 Przemysław Idziorek
15 - #11 Paweł Widawski
16 - #3 Jakub Wyszomirski
17 - #32 Marcin Michalski
18 - #2 Gracjan Duda
19 - #37 Albert Wiśniewski
20 - #22 Marcin Chmielewski
21 - #21 Dariusz Kuklis
22 - #30 Mirosław Skwarek
23 - #29 Radosław Mazur
24 - #35 Arkadiusz Jasińki
25 - #24 Tomasz Zbęk
26 - #9 Andrzej Kornela
27 - #17 Marcin Piotrowski
28 - #6 Tomasz Rebel
29 - #13 Paweł Gołębiewski
30 - #23 Bernard Budziak
31 - #10 Jakub Strzemżalski
32 - #15 Marcin Menderski
33 - #12 Piotr Ruszkiewicz
34 - #33 Paweł Wrzesiński
35 - #28 Włodzimierz Nowak
36 - #18 Marcin Fedder
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #16 Karol Kamiński
3 - #5 Tomasz Nagórski
4 - #8 Konrad Słomiński
5 - #4 Marcin Czernik
6 - #26 Marcin Bartnik
7 - #31 Radosław Kordecki
8 - #20 Jerzy Pyzel
9 - #38 Max Płotnicki
10 - #7 Maciej Krajewski
11 - #19 Maciej Tokarz
12 - #25 Mateusz Pułczyński
13 - #14 Łukasz Kabaciński
14 - #1 Przemysław Idziorek
15 - #11 Paweł Widawski
16 - #3 Jakub Wyszomirski
17 - #32 Marcin Michalski
18 - #2 Gracjan Duda
19 - #37 Albert Wiśniewski
20 - #22 Marcin Chmielewski
21 - #21 Dariusz Kuklis
22 - #30 Mirosław Skwarek
23 - #29 Radosław Mazur
24 - #35 Arkadiusz Jasińki
25 - #24 Tomasz Zbęk
26 - #9 Andrzej Kornela
27 - #17 Marcin Piotrowski
28 - #6 Tomasz Rebel
29 - #13 Paweł Gołębiewski
30 - #23 Bernard Budziak
31 - #10 Jakub Strzemżalski
32 - #15 Marcin Menderski
33 - #12 Piotr Ruszkiewicz
34 - #33 Paweł Wrzesiński
35 - #28 Włodzimierz Nowak
36 - #18 Marcin Fedder
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
3:47.608
15:04:46.587
2
1:49.869
133.7
5:37.477
15:06:36.456
3
1:47.460
136.7
7:24.937
15:08:23.916
4
1:47.450
136.7
9:12.387
15:10:11.366
5
1:47.660
136.5
11:00.047
15:11:59.026
6
1:47.748
136.4
12:47.795
15:13:46.774
7
1:55.113
127.6
14:42.908
15:15:41.887
8
1:47.875
136.2
16:30.783
15:17:29.762
9
1:48.518
135.4
18:19.301
15:19:18.280
10
1:48.342
135.6
20:07.643
15:21:06.622
11
1:51.760
131.5
21:59.403
15:22:58.382
12
5:09.031
47.5
27:08.434
15:28:07.413
13
1:49.692
134.0
28:58.126
15:29:57.105
14
1:49.228
134.5
30:47.354
15:31:46.333
15
1:51.361
131.9
32:38.715
15:33:37.694
16
11:23.593
21.5
44:02.308
15:45:01.287
17
1:52.328
130.8
45:54.636
15:46:53.615
18
2:04.364
118.1
47:59.000
15:48:57.979
19
30:31.919
8.0
1:18:30.919
16:19:29.898
20
2:15.011
108.8
1:20:45.930
16:21:44.909
21
2:10.698
112.4
1:22:56.628
16:23:55.607