Gr. B - Jazdy treningowe I

2007 | Wyścigi | Treningi

GRANDys duo Promotion - niedziela - Poznań, 15 lipca 2007
Jacek Grandys
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

226

Lech Sadłowski

Yamaha

6

1:47.474

4

2

18

Sebastian Kłys

Yamaha

8

1:48.343

8

3

288

Waldemar Chełkowski

Yamaha

10

1:49.427

8

4

53

Sebastian Wala

Yamaha

6

1:50.959

4

5

17

Jarosław Mazek

Suzuki

8

1:51.851

8

6

69

Maciej Kuligowski

Suzuki

6

1:52.347

6

7

94

Klaudiusz Iciek

Honda

11

1:53.247

7

8

61

Bartosz Machoński

Ducati

12

1:53.419

8

9

34

Andrzej Kozicki

Suzuki

5

1:53.482

5

10

2

Przemysław Bosek

Honda

12

1:53.723

7

11

92

Filip Uhma

Yamaha

8

1:53.847

6

12

24

Tomasz Jarecki

Suzuki

10

1:54.007

10

13

441

Wojciech Brozio

Suzuki

8

1:54.099

7

14

154

Artur Smulski

Suzuki

4

1:54.127

2

15

44

Jakub Tupajka

BMW

11

1:54.155

8

16

41

Piotr Obrębski

Suzuki

9

1:54.275

8

17

63

Sebastian Sosna

Suzuki

9

1:54.439

6

18

93

Marek Suder

Honda

11

1:54.487

11

19

43

Bartosz Jędraszek

Yamaha

10

1:54.565

9

20

21

Łukasz Gwiazdowski

Suzuki

12

1:54.672

11

21

102

Marcin Osikowicz

Yamaha

9

1:54.822

7

22

81

Patryk Berent

Yamaha

9

1:55.441

6

23

30

Grzegorz Kawiński

Suzuki

6

1:55.646

6

24

121

Tadeusz Klonowski

Suzuki

6

1:55.753

6

25

35

Grzegorz Jerchewicz

Suzuki

6

1:55.797

6

26

7

Paweł Głuszek

Honda

10

1:56.014

10

27

71

Ireneusz Pełka

Honda

11

1:56.288

6

28

90

Dominik Grundwald

Kawasaki

9

1:56.296

9

29

77

Piotr Tabor

Yamaha

9

1:56.821

9

30

303

Sławomir Maszczak

Suzuki

11

1:57.427

11

31

29

Jakub Cygan

Yamaha

11

1:57.845

8

32

23

Arkadiusz Śliwa

Suzuki

3

1:57.861

2

33

59

Marcin Wiśnicki

Honda

10

1:58.538

9

34

33

Piotr Matczak

Suzuki

7

1:59.087

4

35

84

Mariusz Łowicki

Suzuki

8

1:59.092

8

36

96

Krzysztof Marciniak

Suzuki

5

1:59.255

3

37

58

Sławomir Waliszkiewicz

Honda

9

1:59.757

7

38

89

Michał Czarnecki

Suzuki

10

1:59.894

9

39

15

Tomasz Wiejacha

Kawasaki

10

2:00.431

10

40

36

Andrzej Muszyński

Honda

3

2:00.487

2

41

87

Łukasz Filipek

Yamaha

5

2:00.681

5

42

91

Tomasz Sienicki

Yamaha

7

2:01.753

7

43

115

Marcin Długokęcki

Suzuki

7

2:04.866

5

44

221

Bartłomiej Imieliński

Aprilia

4

2:09.318

2