Gr. B - Trening kwalifikacyjny

2007 | Wyścigi | Treningi

GRANDys duo Promotion - niedziela - Poznań, 15 lipca 2007
Jacek Grandys
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

23

Arkadiusz Śliwa

Suzuki

4

1:47.802

3

2

18

Sebastian Kłys

Yamaha

6

1:49.305

3

3

288

Waldemar Chełkowski

Yamaha

9

1:49.366

8

4

53

Sebastian Wala

Yamaha

4

1:49.813

3

5

94

Klaudiusz Iciek

Honda

12

1:50.186

7

6

41

Piotr Obrębski

Suzuki

10

1:50.337

6

7

43

Bartosz Jędraszek

Yamaha

11

1:51.939

11

8

17

Jarosław Mazek

Suzuki

6

1:52.776

3

9

63

Sebastian Sosna

Suzuki

5

1:52.808

5

10

69

Maciej Kuligowski

Suzuki

3

1:53.045

3

11

102

Marcin Osikowicz

Yamaha

9

1:53.364

9

12

303

Sławomir Maszczak

Suzuki

11

1:53.492

11

13

61

Bartosz Machoński

Ducati

10

1:53.532

7

14

35

Grzegorz Jerchewicz

Suzuki

7

1:53.645

6

15

81

Patryk Berent

Yamaha

10

1:53.727

9

16

34

Andrzej Kozicki

Suzuki

4

1:53.774

3

17

2

Przemysław Bosek

Honda

12

1:53.886

12

18

21

Łukasz Gwiazdowski

Suzuki

12

1:53.954

9

19

40

Jarosław Pogwizd

Yamaha

12

1:54.518

5

20

7

Paweł Głuszek

Honda

10

1:55.043

8

21

154

Artur Smulski

Suzuki

8

1:55.424

8

22

44

Jakub Tupajka

BMW

6

1:55.434

2

23

58

Sławomir Waliszkiewicz

Honda

11

1:55.594

10

24

24

Tomasz Jarecki

Suzuki

3

1:56.066

3

25

92

Filip Uhma

Yamaha

2

1:56.100

2

26

36

Andrzej Muszyński

Honda

9

1:56.208

9

27

101

Michał Bredschneider

Honda

10

1:56.420

10

28

30

Grzegorz Kawiński

Suzuki

5

1:56.492

5

29

96

Krzysztof Marciniak

Suzuki

10

1:56.513

10

30

441

Wojciech Brozio

Suzuki

9

1:56.800

9

31

87

Łukasz Filipek

Yamaha

5

1:56.826

5

32

71

Ireneusz Pełka

Honda

8

1:57.210

6

33

84

Mariusz Łowicki

Suzuki

8

1:57.291

8

34

77

Piotr Tabor

Yamaha

9

1:57.566

5

35

29

Jakub Cygan

Yamaha

9

1:58.219

7

36

89

Michał Czarnecki

Suzuki

11

1:58.773

8

37

33

Piotr Matczak

Suzuki

7

1:59.569

5

38

115

Marcin Długokęcki

Suzuki

10

1:59.753

10

39

221

Bartłomiej Imieliński

Aprilia

7

1:59.981

7

40

89

Janusz Woś

Yamaha

11

2:00.037

5

41

90

Dominik Grundwald

Kawasaki

4

2:00.070

4

42

15

Tomasz Wiejacha

Kawasaki

8

2:00.167

6

43

91

Tomasz Sienicki

Yamaha

5

2:00.442

3

44

93

Marek Suder

Honda

11

2:03.708

10

45

59

Marcin Wiśnicki

Honda

2

2:06.692

2