https://wyniki.motoresults.pl/pl/2007/Wy%C5%9Bcigi/TRN
Live!
Sezon 2007
2007
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Terenowe
Terenowe
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Gr. B - Wyścig pierwszy
2007 | Wyścigi
|
Treningi
GRANDys duo Promotion - niedziela
-
Poznań
, 15 lipca 2007
Jacek Grandys
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #288 Waldemar Chełkowski
2 - #70 Piotr Demaniuk
3 - #154 Artur Smulski
4 - #94 Klaudiusz Iciek
5 - #30 Grzegorz Kawiński
6 - #63 Sebastian Sosna
7 - #43 Bartosz Jędraszek
8 - #17 Jarosław Mazek
9 - #7 Paweł Głuszek
10 - #34 Andrzej Kozicki
11 - #81 Patryk Berent
12 - #40 Jarosław Pogwizd
13 - #61 Bartosz Machoński
14 - #102 Marcin Osikowicz
15 - #2 Przemysław Bosek
16 - #77 Piotr Tabor
17 - #21 Łukasz Gwiazdowski
18 - #36 Andrzej Muszyński
19 - #96 Krzysztof Marciniak
20 - #93 Marek Suder
21 - #41 Piotr Obrębski
22 - #303 Sławomir Maszczak
23 - #89 Janusz Woś
24 - #71 Ireneusz Pełka
25 - #87 Łukasz Filipek
26 - #84 Mariusz Łowicki
27 - #221 Bartłomiej Imieliński
28 - #101 Michał Bredschneider
29 - #90 Mirosław Proszkowiec
30 - #89 Michał Czarnecki
31 - #58 Sławomir Waliszkiewicz
32 - #115 Marcin Długokęcki
33 - #91 Tomasz Sienicki
34 - #24 Tomasz Jarecki
35 - #112 Magdalena Raczek
36 - #29 Jakub Cygan
37 - #441 Wojciech Brozio
38 - #44 Jakub Tupajka
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #288 Waldemar Chełkowski
2 - #70 Piotr Demaniuk
3 - #154 Artur Smulski
4 - #94 Klaudiusz Iciek
5 - #30 Grzegorz Kawiński
6 - #63 Sebastian Sosna
7 - #43 Bartosz Jędraszek
8 - #17 Jarosław Mazek
9 - #7 Paweł Głuszek
10 - #34 Andrzej Kozicki
11 - #81 Patryk Berent
12 - #40 Jarosław Pogwizd
13 - #61 Bartosz Machoński
14 - #102 Marcin Osikowicz
15 - #2 Przemysław Bosek
16 - #77 Piotr Tabor
17 - #21 Łukasz Gwiazdowski
18 - #36 Andrzej Muszyński
19 - #96 Krzysztof Marciniak
20 - #93 Marek Suder
21 - #41 Piotr Obrębski
22 - #303 Sławomir Maszczak
24 - #71 Ireneusz Pełka
25 - #87 Łukasz Filipek
26 - #84 Mariusz Łowicki
27 - #221 Bartłomiej Imieliński
28 - #101 Michał Bredschneider
29 - #90 Mirosław Proszkowiec
30 - #89 Michał Czarnecki
31 - #58 Sławomir Waliszkiewicz
32 - #115 Marcin Długokęcki
33 - #91 Tomasz Sienicki
34 - #24 Tomasz Jarecki
35 - #112 Magdalena Raczek
36 - #29 Jakub Cygan
37 - #441 Wojciech Brozio
38 - #44 Jakub Tupajka
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Waldemar Chełkowski
8.445
14:26:55.598
8.584
14:26:55.737
1
2:07.597
115.1
2:16.042
14:29:03.195
+13.334
1:54.263
1
2:11.132
112.0
2:19.716
14:29:06.869
2
1:58.866
123.6
4:14.908
14:31:02.061
+10.064
1:48.802
2
2:02.816
119.6
4:22.532
14:31:09.685
3
1:58.248
124.3
6:13.156
14:33:00.309
+8.137
1:50.111
3
2:01.230
121.2
6:23.762
14:33:10.915
4
1:58.790
123.7
8:11.946
14:34:59.099
+9.170
1:49.620
4
1:59.637
122.8
8:23.399
14:35:10.552
5
1:58.742
123.7
10:10.688
14:36:57.841
+9.198
1:49.544
5
1:59.430
123.0
10:22.829
14:37:09.982
6
1:58.187
124.3
12:08.875
14:38:56.028
+8.365
1:49.822
6
1:59.280
123.2
12:22.109
14:39:09.262
7
1:58.761
123.7
14:07.636
14:40:54.789
+8.147
1:50.614
7
1:59.154
123.3
14:21.263
14:41:08.416