https://wyniki.motoresults.pl/pl/2007/Wy%C5%9Bcigi/TRN
Live!
Sezon 2007
2007
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Terenowe
Terenowe
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Gr. C - Jazdy treningowe II
2007 | Wyścigi
|
Treningi
GRANDys duo Promotion - niedziela
-
Poznań
, 15 lipca 2007
Jacek Grandys
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #221 Bartłomiej Imieliński
2 - #15 Tomasz Wiejacha
3 - #95 Paweł Grabiński
4 - #441 Wojciech Brozio
5 - #80 Jarosław Gruba
6 - #103 Maciej Legutki
7 - #75 Stanisław Wiśniewski
8 - #157 Daniel Mańkowski
9 - #16 Wojciech Puławski
10 - #1 Krzysztof Konarzewski
11 - #144 Łukasz Czekała
12 - #19 Wojciech Lewicki
13 - #50 Krzysztof Rafalski
14 - #5 Paweł Podgórski
15 - #42 Ewelina Woźniak
16 - #93 Marek Suder
17 - #118 Aleksander Olszewski
18 - #12 Marcin Knawa
19 - #31 Marcin Rysiński
20 - #25 Sławomir Rzepka
21 - #114 Adam Pietrzyk
22 - #26 Rafał Kos
23 - #28 Tomasz Tyliński
24 - #27 Mariusz Wilk
25 - #45 Piotr Skrzypczuk
26 - #105 Mariusz Kupski
27 - #57 Marcin Rutkowski
28 - #24 Tomasz Jarecki
29 - #39 Mateusz Sowiński
30 - #22 Izabela Stelmaszyk
31 - #107 Przemysław Piastowski
32 - #163 Karol Koksa
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #221 Bartłomiej Imieliński
2 - #15 Tomasz Wiejacha
3 - #95 Paweł Grabiński
4 - #441 Wojciech Brozio
5 - #80 Jarosław Gruba
6 - #103 Maciej Legutki
7 - #75 Stanisław Wiśniewski
9 - #16 Wojciech Puławski
10 - #1 Krzysztof Konarzewski
11 - #144 Łukasz Czekała
12 - #19 Wojciech Lewicki
13 - #50 Krzysztof Rafalski
14 - #5 Paweł Podgórski
15 - #42 Ewelina Woźniak
16 - #93 Marek Suder
17 - #118 Aleksander Olszewski
18 - #12 Marcin Knawa
19 - #31 Marcin Rysiński
20 - #25 Sławomir Rzepka
21 - #114 Adam Pietrzyk
22 - #26 Rafał Kos
23 - #28 Tomasz Tyliński
24 - #27 Mariusz Wilk
25 - #45 Piotr Skrzypczuk
26 - #105 Mariusz Kupski
27 - #57 Marcin Rutkowski
28 - #24 Tomasz Jarecki
29 - #39 Mateusz Sowiński
30 - #22 Izabela Stelmaszyk
31 - #107 Przemysław Piastowski
32 - #163 Karol Koksa
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Bartłomiej Imieliński
1
10:22.695
15:37:16.788
2
2:07.232
115.5
12:29.927
15:39:24.020
-4.608
2:11.840
3
2:07.908
114.9
14:37.835
15:41:31.928
+3.116
2:04.792
4
2:06.288
116.3
16:44.123
15:43:38.216
+5.911
2:00.377
5
2:10.924
112.2
18:55.047
15:45:49.140
+9.748
2:01.176
6
2:06.552
116.1
21:01.599
15:47:55.692