Gr. A - Trening kwalifikacyjny

2007 | Wyścigi | Treningi

GRANDys duo Promotion - piątek - Poznań, 4 maja 2007
Jacek Grandys
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

219

Paweł Szkopek

Yamaha

9

1:38.232

9

2

6

Bartek Wiczyński

Suzuki

10

1:38.404

+0.172

10

3

100

Adam Badziak

Suzuki

5

1:38.867

+0.635

6

4

98

Janusz Oskaldowicz

Yamaha

12

1:39.090

+0.858

13

5

99

Hubert Tomaszewski

Suzuki

13

1:39.973

+1.741

13

6

71

Piotr Stachowiak

Yamaha

7

1:40.299

+2.067

10

7

399

Andrzej Chmielewski

Suzuki

11

1:40.866

+2.634

11

8

54

Mariusz Grandys

Suzuki

9

1:41.031

+2.799

9

9

20

Marcin Walkowiak

Suzuki

4

1:41.201

+2.969

11

10

8

Michał Klejnot

Yamaha

9

1:41.592

+3.360

12

11

95

Sławomir Grausam

Kawasaki

5

1:41.599

+3.367

12

12

331

Marek Szkopek

Yamaha

6

1:41.683

+3.451

10

13

169

Robert Michalczewski

Yamaha

10

1:41.874

+3.642

11

14

200

Monika Jaworska

Suzuki

11

1:42.716

+4.484

12

15

130

Tomasz Małłek

2

1:43.035

+4.803

2

16

266

Daniel Kuchnia

Honda

3

1:44.234

+6.002

7

17

86

Robert Kowalski

Yamaha

8

1:44.241

+6.009

9

18

68

Uve Kantimm

Yamaha

5

1:44.243

+6.011

5

19

122

Konrad Wilusz

Yamaha

3

1:44.300

+6.068

8

20

10

Kszysztof Szymański

Yamaha

3

1:44.556

+6.324

7

21

103

Przemysław Janik

Yamaha

8

1:44.754

+6.522

8

22

88

Marcin Adamczewski

Suzuki

9

1:45.477

+7.245

14

23

135

Piotr Krawiec

5

1:45.519

+7.287

11

24

74

Rafał Łyko

Suzuki

8

1:45.662

+7.430

13

25

82

Mariusz Durynek

Suzuki

7

1:45.937

+7.705

15

26

128

Andrejs Kuznecovs

Kawasaki

7

1:46.009

+7.777

8

27

1

Bartek Cempel

11

1:46.016

+7.784

12

28

222

Ruslanos Mikilevicius

Yamaha

7

1:46.213

+7.981

7

29

21

Adrian Bernat

Yamaha

11

1:46.219

+7.987

11

30

136

Wojciech Mańczak

6

1:46.327

+8.095

15

31

15

Paweł Kusyk

Yamaha

9

1:46.674

+8.442

9

32

105

Piotr Górka

Yamaha

16

1:47.114

+8.882

16

33

26

Rafał Trzciński

Yamaha

7

1:47.176

+8.944

11

34

112

Andrejs Grinbergs

Yamaha

8

1:47.237

+9.005

8

35

299

Arminas Junevicius

Honda

4

1:47.328

+9.096

4

36

144

Paweł Isański

Yamaha

6

1:47.348

+9.116

12

37

134

Andrzej Kwaśniak

11

1:47.449

+9.217

12

38

141

Marcin Majcher

Yamaha

10

1:47.545

+9.313

10

39

66

Adam Kropiwnicki

Suzuki

4

1:47.762

+9.530

7

40

89

Sebastian Kiedrzyński

Yamaha

12

1:48.238

+10.006

12

41

104

Adrian Jakubowski

Suzuki

4

1:48.920

+10.688

11

42

257

Daniel Manikowski

Kawasaki

14

1:49.006

+10.774

15

43

55

Oleksy Martynov

Yamaha

7

1:49.225

+10.993

9

44

51

Krzysztof Robak

Suzuki

4

1:49.467

+11.235

5

45

36

Andrij Gutowski

Yamaha

3

1:49.859

+11.627

8

46

188

Krzysztof Karkoszka

Yamaha

6

1:50.517

+12.285

9

47

46

Michał Bożałek

Yamaha

7

1:51.416

+13.184

9

48

186

Renars Mazgans

Honda

4

1:52.307

+14.075

5

49

33

Tomasz Szczepański

2

1:57.919

+19.687

3