Gr. A - Trening kwalifikacyjny

2007 | Wyścigi | Treningi

GRANDys duo Promotion - piątek - Poznań, 4 maja 2007
Jacek Grandys
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

219

Paweł Szkopek

Yamaha

9

1:38.232

9

2

6

Bartek Wiczyński

Suzuki

10

1:38.404

10

3

100

Adam Badziak

Suzuki

5

1:38.867

6

4

98

Janusz Oskaldowicz

Yamaha

12

1:39.090

13

5

99

Hubert Tomaszewski

Suzuki

13

1:39.973

13

6

71

Piotr Stachowiak

Yamaha

7

1:40.299

10

7

399

Andrzej Chmielewski

Suzuki

11

1:40.866

11

8

54

Mariusz Grandys

Suzuki

9

1:41.031

9

9

20

Marcin Walkowiak

Suzuki

4

1:41.201

11

10

8

Michał Klejnot

Yamaha

9

1:41.592

12

11

95

Sławomir Grausam

Kawasaki

5

1:41.599

12

12

331

Marek Szkopek

Yamaha

6

1:41.683

10

13

169

Robert Michalczewski

Yamaha

10

1:41.874

11

14

200

Monika Jaworska

Suzuki

11

1:42.716

12

15

130

Tomasz Małłek

2

1:43.035

2

16

266

Daniel Kuchnia

Honda

3

1:44.234

7

17

86

Robert Kowalski

Yamaha

8

1:44.241

9

18

68

Uve Kantimm

Yamaha

5

1:44.243

5

19

122

Konrad Wilusz

Yamaha

3

1:44.300

8

20

10

Kszysztof Szymański

Yamaha

3

1:44.556

7

21

103

Przemysław Janik

Yamaha

8

1:44.754

8

22

88

Marcin Adamczewski

Suzuki

9

1:45.477

14

23

135

Piotr Krawiec

5

1:45.519

11

24

74

Rafał Łyko

Suzuki

8

1:45.662

13

25

82

Mariusz Durynek

Suzuki

7

1:45.937

15

26

128

Andrejs Kuznecovs

Kawasaki

7

1:46.009

8

27

1

Bartek Cempel

11

1:46.016

12

28

222

Ruslanos Mikilevicius

Yamaha

7

1:46.213

7

29

21

Adrian Bernat

Yamaha

11

1:46.219

11

30

136

Wojciech Mańczak

6

1:46.327

15

31

15

Paweł Kusyk

Yamaha

9

1:46.674

9

32

105

Piotr Górka

Yamaha

16

1:47.114

16

33

26

Rafał Trzciński

Yamaha

7

1:47.176

11

34

112

Andrejs Grinbergs

Yamaha

8

1:47.237

8

35

299

Arminas Junevicius

Honda

4

1:47.328

4

36

144

Paweł Isański

Yamaha

6

1:47.348

12

37

134

Andrzej Kwaśniak

11

1:47.449

12

38

141

Marcin Majcher

Yamaha

10

1:47.545

10

39

66

Adam Kropiwnicki

Suzuki

4

1:47.762

7

40

89

Sebastian Kiedrzyński

Yamaha

12

1:48.238

12

41

104

Adrian Jakubowski

Suzuki

4

1:48.920

11

42

257

Daniel Manikowski

Kawasaki

14

1:49.006

15

43

55

Oleksy Martynov

Yamaha

7

1:49.225

9

44

51

Krzysztof Robak

Suzuki

4

1:49.467

5

45

36

Andrij Gutowski

Yamaha

3

1:49.859

8

46

188

Krzysztof Karkoszka

Yamaha

6

1:50.517

9

47

46

Michał Bożałek

Yamaha

7

1:51.416

9

48

186

Renars Mazgans

Honda

4

1:52.307

5

49

33

Tomasz Szczepański

2

1:57.919

3