Gr. C - Trening kwalifikacyjny

2007 | Wyścigi | Treningi

GRANDys duo Promotion - piątek - Poznań, 4 maja 2007
Jacek Grandys
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

27

Paweł Czyżewski

Yamaha

10

2:01.440

11

2

90

Dariusz Tomaszewski

Yamaha

14

2:01.714

15

3

59

Bartosz Machoński

Ducati

14

2:02.203

14

4

204

Bartłomiej Kamma

Yamaha

11

2:02.401

13

5

92

Alesandro Torresani

Ducati

2

2:03.518

14

6

202

Marcin Wójcik

Honda

11

2:04.685

13

7

19

Jakub Tupojka

BMW

8

2:04.985

8

8

109

Dawid Janur

Kawasaki

9

2:05.852

11

9

117

Michał Galewicz

Yamaha

10

2:06.109

13

10

7

Krzysztof Włodarczyk

Yamaha

9

2:06.493

9

11

30

Przemysław Bryl

11

2:06.634

13

12

277

Krzysztof Bartkowski

Yamaha

13

2:07.177

13

13

63

Łukasz Żukowski

Yamaha

10

2:07.531

12

14

31

Marcin Gancarz

Suzuki

5

2:08.231

7

15

29

Przemysław Plecka

Yamaha

8

2:08.562

14

16

64

Łukasz Szaruch

Yamaha

7

2:09.539

10

17

11

Piotr Sawiak

Honda

13

2:10.234

13

18

49

Jacek Popko

Honda

7

2:10.680

10

19

18

Andrzej Muszyński

Honda

9

2:10.880

9

20

9

Jakub Biernacki

Suzuki

6

2:10.957

11

21

80

Jarosław Gruba

Yamaha

9

2:10.969

12

22

76

Grzegorz Tylawski

Honda

9

2:11.322

12

23

96

Aneta Marciniak

Suzuki

6

2:12.950

10

24

4

Dariusz Muszyński

Kawasaki

6

2:16.353

11

25

85

Paweł Sołtysiak

Yamaha

12

2:17.018

12

26

42

Marcin Marcinkowski

Suzuki

12

2:18.193

12

27

2

Bogdan Kondracki

Honda

3

2:19.554

7

28

39

Maciej Pałka

Honda

9

2:20.696

12

29

133

Marek Stawecki

Yamaha

12

2:20.932

12

30

58

Rafał Michalski

Honda

6

2:21.203

6

31

87

Paweł Sawicki

Yamaha

6

2:21.632

11

32

108

Michał Koral

Yamaha

6

2:23.094

8

33

72

Bartosz Kwiatek

Honda

5

2:25.530

5

34

303

Sławomir Maszczak

12

2:26.974

12

35

45

Piotr Skrzypczuk

Yamaha

6

2:30.718

9

36

75

Mateusz Karobacz

Aprilia

8

2:32.635

10

37

123

Piotr Broskowski

Yamaha

2

2:34.975

5

38

131

Przemysław Krotoski

5

2:36.183

11

39

125

Magdalena Poszkowska

Suzuki

6

2:38.641

9

40

38

Robert Ciesielski

Suzuki

9

2:45.351

11

41

83

Piotr Stachnik

Suzuki

3

2:47.622

8

42

73

Anita Lipko

Yamaha

8

2:51.589

8

43

40A

Mateusz Bielecki

Suzuki

6

2:54.103

8

44

79

Agnieszka Kurzynoga

Honda

3

3:00.957

4

45

84

Marek Pluta

Yamaha

2

3:21.340

6