E2/E3 - Wyścig pierwszy

2008 | Cross Country | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Chełmno, 5 kwietnia 2008
Bogdan Rudnicki
Władysław Knap
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

201

Sebastian Baklarz

Beskidzki Klub Motorowy Bielsko Biała

9

1:22:00.687

25

2

2

Jacek Grabowski

MKO Oborniki

9

1:22:39.709

+39.022

22

3

50

Adam Minkowski

MK "Jasam" Lidzbark Warmiński

9

1:25:18.804

+3:18.117

20

4

807

Artur Grygorcewicz

FMX Sławków

9

1:28:16.438

+6:15.751

18

5

79

Jacek Michalczyszyn

LKT Wyczół Gościeradz

9

1:28:55.633

+6:54.946

16

6

130

Dariusz Biliński

MKO Oborniki

9

1:29:05.811

+7:05.124

15

7

91

Dariusz Strzelecki

SM Castrol Team Toruń

9

1:29:23.179

+7:22.492

14

8

69

Robert Łada

AMK Bydgoszcz

8

1:20:57.274

+1 okr.

13

9

227

Leszek Węgrzynowski

SM Castrol Team Toruń

8

1:21:20.784

+1 okr.

12

10

235

Dariusz Mikołajczak

Unia Poznań

8

1:21:22.406

+1 okr.

11

11

622

Bartosz Lewandowski

LKT Wyczół Gościeradz

8

1:22:12.156

+1 okr.

10

12

290

Tomasz Kucharczyk

RTM Radom

8

1:22:14.876

+1 okr.

9

13

247

Wojciech Jędrzejewski

SM Castrol Team Toruń

8

1:22:30.047

+1 okr.

8

14

119

Maciej Trzebiatowski

MKO Oborniki

8

1:22:34.142

+1 okr.

7

15

16

Mariusz Pielak

NZ

8

1:23:03.032

+1 okr.

6

16

239

Paweł Laszuk

SM Castrol Team Toruń

8

1:23:39.994

+1 okr.

5

17

560

Filip Stankiewicz

8

1:24:07.991

+1 okr.

4

18

470

Grzegorz Brasel

AMK Gdańsk

8

1:24:14.647

+1 okr.

3

19

97

Piotr Uczniak

8

1:24:39.059

+1 okr.

2

20

334

Piotr Kosiński

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

8

1:25:02.272

+1 okr.

1

21

835

Andrzej Goleń

NZ

8

1:25:05.784

+1 okr.

22

481

Sebastian Beszczyński

MKO Oborniki

8

1:25:17.436

+1 okr.

23

256

Edward Pieczka

NZ

8

1:25:50.661

+1 okr.

24

71

Tomasz Szałkowski

LKT Wyczół Gościeradz

8

1:26:10.948

+1 okr.

25

255

Dariusz Piotrowski

KM Wisła Chełmno

8

1:29:09.559

+1 okr.

26

362

Paweł Rozwałka

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

1:29:30.034

+1 okr.

27

240

Marcin Kruger

SM Castrol Team Toruń

7

59:30.895

+2 okr.

28

236

Dariusz Bryl

Unia Poznań

7

1:04:19.798

+2 okr.

29

873

Michał Wasiluk

OffRoad

7

1:19:44.654

+2 okr.

30

869

Jeremiasz Mandecki

7

1:21:55.016

+2 okr.

31

555

Maciej Marchlewski

NZ

7

1:24:22.112

+2 okr.

32

118

Robert Mucha

SM Castrol Team Toruń

7

1:25:48.940

+2 okr.

33

361

Krzysztof Jaszczewski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

1:26:37.228

+2 okr.

34

335

Sebastian Szymański

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

6

1:24:28.990

+3 okr.

35

401

Krzysztof Zaremba

NZ

5

1:15:37.537

+4 okr.

36

836

Tymoteusz Jocz

NZ

5

1:19:00.983

+4 okr.

37

217

Michał Dominiak

NZ

4

41:55.176

+5 okr.

38

561

Tomasz Koc

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

1

12:06.546

+8 okr.