E2/E3 - Wyścig pierwszy

2008 | Cross Country | Puchar PZM

Puchar PZM II Runda - Chełmno, 6 kwietnia 2008
Bogdan Rudnicki
Władysław Knap
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

240

Marcin Kruger

SM Castrol Team Toruń

9

1:21:15.377

25

2

50

Adam Minkowski

MK "Jasam" Lidzbark Warmiński

9

1:23:19.654

+2:04.277

22

3

2

Jacek Grabowski

MKO Oborniki

9

1:24:01.376

+2:45.999

20

4

201

Sebastian Baklarz

Beskidzki Klub Motorowy Bielsko Biała

9

1:24:21.331

+3:05.954

18

5

236

Dariusz Bryl

Unia Poznań

9

1:26:20.423

+5:05.046

16

6

807

Artur Grygorcewicz

FMX Sławków

9

1:26:25.747

+5:10.370

15

7

130

Dariusz Biliński

MKO Oborniki

9

1:28:20.395

+7:05.018

14

8

91

Dariusz Strzelecki

SM Castrol Team Toruń

9

1:29:18.601

+8:03.224

13

9

69

Robert Łada

AMK Bydgoszcz

8

1:20:17.584

+1 okr.

12

10

334

Piotr Kosiński

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

8

1:20:32.869

+1 okr.

11

11

290

Tomasz Kucharczyk

RTM Radom

8

1:20:57.135

+1 okr.

10

12

869

Jeremiasz Mandecki

8

1:21:04.932

+1 okr.

9

13

119

Maciej Trzebiatowski

MKO Oborniki

8

1:21:16.201

+1 okr.

8

14

362

Paweł Rozwałka

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

1:21:48.993

+1 okr.

7

15

247

Wojciech Jędrzejewski

SM Castrol Team Toruń

8

1:22:47.311

+1 okr.

6

16

235

Dariusz Mikołajczak

Unia Poznań

8

1:23:18.914

+1 okr.

5

17

622

Bartosz Lewandowski

LKT Wyczół Gościeradz

8

1:24:18.029

+1 okr.

4

18

97

Piotr Uczniak

8

1:24:23.656

+1 okr.

3

19

560

Filip Stankiewicz

8

1:24:47.819

+1 okr.

2

20

835

Andrzej Goleń

NZ

8

1:25:17.721

+1 okr.

1

21

255

Dariusz Piotrowski

KM Wisła Chełmno

8

1:27:12.127

+1 okr.

22

470

Grzegorz Brasel

AMK Gdańsk

8

1:29:12.482

+1 okr.

23

401

Krzysztof Zaremba

NZ

7

1:17:34.774

+2 okr.

24

71

Tomasz Szałkowski

LKT Wyczół Gościeradz

7

1:19:38.155

+2 okr.

25

873

Michał Wasiluk

OffRoad

7

1:19:39.733

+2 okr.

26

42

Błażej Podbielski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

7

1:19:40.558

+2 okr.

27

361

Krzysztof Jaszczewski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

1:21:22.341

+2 okr.

28

836

Tymoteusz Jocz

NZ

7

1:27:19.107

+2 okr.

29

118

Robert Mucha

SM Castrol Team Toruń

7

1:28:01.971

+2 okr.

30

239

Paweł Laszuk

SM Castrol Team Toruń

6

1:20:54.717

+3 okr.

31

800

Michał Dutkiewicz

5

51:25.178

+4 okr.

32

274

Sławomir Ratkowski

KM Wisła Chełmno

5

54:01.758

+4 okr.

33

335

Sebastian Szymański

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

3

36:25.405

+6 okr.

34

561

Tomasz Koc

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

2

23:40.537

+7 okr.

35

217

Michał Dominiak

NZ

1

12:19.093

+8 okr.