E2/E3 - Wyścig pierwszy

2008 | Cross Country | Puchar PZM

Puchar PZM III Runda - Biedrusko, 12 kwietnia 2008
Władysław Knap
Wiktor Firlik
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

122

Radosław Matuszczak

NZ

9

57:16.447

25

2

2

Jacek Grabowski

MKO Oborniki

9

58:09.964

22

3

203

Maciej Kania

Beskidzki Klub Motorowy Bielsko Biała

8

53:19.817

20

4

225

Paweł Puciłowski

OffRoad

8

54:14.315

18

5

130

Dariusz Biliński

MKO Oborniki

8

54:50.791

16

6

201

Sebastian Baklarz

Beskidzki Klub Motorowy Bielsko Biała

8

55:04.138

15

7

800

Michał Dutkiewicz

Cross ATV Piła

8

56:29.693

14

8

236

Dariusz Bryl

Unia Poznań

8

56:31.084

13

9

349

Jacek Psiuk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

56:33.909

12

10

62

Dominik Asłan

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

8

58:52.174

11

11

335

Adam Pawluszkiewicz

HAWI Racing Team

8

59:21.501

10

12

985

Wojciech Dumke

NZ

7

52:51.432

9

13

807

Artur Grygorcewicz

FMX Sławków

7

53:41.264

8

14

235

Dariusz Mikołajczak

Unia Poznań

7

54:17.711

7

15

723

Tomasz Kwietniewski

NZ

7

54:58.799

6

16

319

Maciej Trzebiatowski

MKO Oborniki

7

57:25.844

5

17

336

Marcin Symowanek

HAWI Racing Team

7

58:03.197

4

18

91

Dariusz Strzelecki

SM Castrol Team Toruń

7

58:28.904

3

19

337

Andrzej Segin

HAWI Racing Team

7

59:03.912

2

20

273

Mariusz Koba

NZ

7

59:46.688

1

21

326

Joachim Fiedler

NZ

6

51:14.055

22

209

Łukasz Poniewierski

NZ

6

52:21.289

23

315

Tomasz Karp

SMK Krzeniów

6

52:42.084

24

450

Maciej Pulwicki

NZ

6

52:49.842

25

310

Maciej Zagrodnik

NZ

6

53:27.478

26

327

Arkadiusz Tomkowiak

NZ

6

55:41.615

27

171

Tomasz Szałkowski

LKT Wyczół Gościeradz

6

56:38.009

28

334

Paweł Rzosiński

NZ

6

56:42.849

29

622

Bartosz Lewandowski

LKT Wyczół Gościeradz

6

57:04.265

30

217

Michał Dominiak

NZ

6

57:38.734

31

61

Jakub Sztyber

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

6

57:52.449

32

69

Robert Łada

AMK Bydgoszcz

6

59:34.032

33

99

Paweł Szeremeta

KM Cross Lublin EkoKlinkier

5

51:30.383

34

721

Seweryn Ciemała

NZ

5

51:36.931

35

720

Paweł Paszkowski

AMK Drwęca Ostróda

5

53:43.789

36

290

Tomasz Kucharczyk

RTM Radom

4

34:35.115

37

131

Damian Łazarczyk

SMK Krzeniów

4

35:46.708

38

200

Andrzej Hawryluk

HAWI Racing Team

4

45:50.462

4

39

40

Eugeniusz Szczotkowski

4

53:07.487

3

40

873

Michał Wasiluk

OffRoad

2

20:13.956

41

177

Daniel Schulz

NZ

2

27:17.628

42

989

Kacper Szczotkiewicz

MKO Oborniki

1

34:17.009