E1 - Wyścig pierwszy

2008 | Cross Country | Puchar PZM

Puchar PZM V Runda - Siemiatycze, 21 czerwca 2008
Marian Ciężkowski
Marian Dąbrowski
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

88a

Mariusz Czachor

TKM Białystok

12

1:35:25.932

25

2

512

Jakub Galiński

KM Quercus

12

1:35:48.050

22

3

105

Tomasz Dróżdż

12

1:36:54.416

20

4

127

Mariusz Wójcik

SM Castrol Team Toruń

12

1:37:07.458

18

5

101

Piotr Skłodowski

KM Quercus

12

1:37:34.900

16

6

241

Tomasz Krawczyk

Beskidzki Klub Motorowy Bielsko Biała

12

1:38:41.772

15

7

226

Damian Dąbrowski

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

11

1:30:06.659

14

8

111

Zbigniew Cieślik

NZ

11

1:30:24.856

13

9

128

Dariusz Małkiewicz

SM Castrol Team Toruń

11

1:30:39.760

12

10

104

Marcin Tynowski

RTM Radom

11

1:31:10.782

11

11

202

Adam Sapieżko

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

11

1:31:10.883

10

12

506

Paweł Szydłowski

NZ

11

1:32:59.152

9

13

299

Paweł Pietraszewski

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

11

1:33:06.544

8

14

400

Sławomir Klafczyński

11

1:34:06.693

7

15

301

Grzegorz Przybysz

WLKS Siedlce

11

1:35:46.504

6

16

95

Piotr Suchowiecki

LKT Wyczół Gościeradz

11

1:36:24.212

5

17

362

Robert Kołodko

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

11

1:36:46.444

4

18

293

Sebastian Krasowski

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

11

1:37:03.216

3

19

35

Jakub Zydorczak

MKO Oborniki

11

1:37:18.475

2

20

102

Marcin Bieniada

KM Quercus

11

1:38:01.302

1

21

579

Mariusz Rosiak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

10

1:30:09.895

22

726

Przemysław Subotowski

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

10

1:32:00.103

23

248

Radosław Wejszewski

SM Castrol Team Toruń

10

1:32:57.743

24

510

Maciej Smoliński

KM Quercus

10

1:33:28.024

25

836

Tymoteusz Jocz

NZ

10

1:35:10.079

26

294

Filip Szpakowski

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

10

1:35:22.076

27

73

Jarosław Ginter

LKT Wyczół Gościeradz

10

1:35:33.216

28

180

Daniel Lasoń

NZ

9

1:33:03.914

29

11a

Tomasz Cymerman

KM Quercus

7

58:22.853

30

335

Tomasz Smorczewski

TKM Białystok

7

1:34:31.637

31

76

Krzysztof Skiera

LKT Wyczół Gościeradz

6

1:33:50.531