E1 - Wyścig pierwszy

2008 | Cross Country | Puchar PZM

Puchar PZM VII Runda - Romanówka, 19 lipca 2008
Bogdan Rudnicki
Roman Umiastowski
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

241

Tomasz Krawczyk

Beskidzki Klub Motorowy Bielsko Biała

12

1:30:12.809

25

2

101

Piotr Skłodowski

KM Quercus

12

1:30:47.363

+34.554

22

3

88

Mariusz Czachor

TKM Białystok

12

1:30:52.319

+39.510

20

4

512

Jakub Galiński

KM Quercus

12

1:31:26.944

+1:14.135

18

5

111

Zbigniew Cieślik

NZ

12

1:31:57.366

+1:44.557

16

6

128

Dariusz Małkiewicz

SM Castrol Team Toruń

12

1:34:03.042

+3:50.233

15

7

207

Tomasz Walendowicz

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

12

1:34:13.804

+4:00.995

14

8

226

Damian Dąbrowski

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

12

1:35:36.182

+5:23.373

13

9

506

Paweł Szydłowski

NZ

12

1:36:20.448

+6:07.639

12

10

252

Leszek Rzońca

OffRoad

12

1:37:04.320

+6:51.511

11

11

299

Paweł Pietraszewski

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

12

1:37:24.234

+7:11.425

10

12

341

Leszek Beyger

SM Castrol Team Toruń

11

1:30:08.320

+1 okr.

9

13

726

Przemysław Subotowski

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

11

1:31:15.183

+1 okr.

8

14

293

Sebastian Krasowski

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

11

1:31:35.354

+1 okr.

7

15

525

Zbigniew Gil - Kwaśniewski

LKT Wyczół Gościeradz

11

1:32:20.912

+1 okr.

6

16

95

Piotr Suchowiecki

LKT Wyczół Gościeradz

11

1:33:25.529

+1 okr.

5

17

248

Radosław Wejszewski

SM Castrol Team Toruń

11

1:33:27.821

+1 okr.

4

18

120

Paweł Żmiejko

Meksykański KM

11

1:33:32.706

+1 okr.

3

19

57

Piotr Świtek

TKM Białystok

11

1:37:24.958

+1 okr.

2

20

294

Filip Szpakowski

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

11

1:37:42.888

+1 okr.

1

21

73

Jarosław Ginter

LKT Wyczół Gościeradz

10

1:32:08.421

+2 okr.

22

180

Daniel Lasoń

NZ

10

1:32:47.795

+2 okr.

23

108

Mariusz Młot

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

10

1:34:17.929

+2 okr.

24

335

Tomasz Smorczewski

TKM Białystok

9

1:30:21.317

+3 okr.

25

323

Patryk Tarka

NZ

9

1:34:32.808

+3 okr.

26

228

Arkadiusz Zaremba

SM Castrol Team Toruń

8

1:32:07.348

+4 okr.

27

127

Mariusz Wójcik

SM Castrol Team Toruń

7

54:57.651

+5 okr.